Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży. Zdradziła, dlaczego trzymała to w tajemnicy

Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży. Tę informację potwierdziła sama zainteresowana w rozmowie z jednym z magazynów.

O drugiej ciąży Agnieszki Kaczorowskiej w mediach spekulowano już od jakiegoś czasu. Aktorka jednak nie potwierdzała tych rewelacji, a wręcz przeciwnie - studziła emocje. W rozmowie z jednym z portali przyznała, że gratulowanie ciąży, przed jej ogłoszeniem, jest bardzo niestosowne. 

instagram.com/agakaczorAgnieszka Kaczorowska dodała zdjęcie w szerokiej koszuli, posypały się gratulacje. Tancerka odniosła się do plotek o ciąży

Gratulowanie komuś ciąży lub pytanie o ciążę w momencie, kiedy ta osoba nie poruszyła tematu ciąży, a tym bardziej jej nie potwierdziła, jest bardzo nie na miejscu z wielu powodów. Może to po prostu skrzywdzić kobietę. Są różne trudne sytuacje. Kobieta może mieć problemy z wagą i ja również miałam kiedyś takie problemy i w tamtym czasie medialne spekulacje o ciąży nie pomagały - mówiła wówczas w rozmowie z Plejadą. 

Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży

Krążące już wcześniej plotki okazały się prawdziwe. Agnieszka Kaczorowska spodziewa się drugiego dziecka. Tancerka radosną nowiną podzieliła się w rozmowie z magazynem "Party" i przy okazji przyznała, że jest w pierwszym trymestrze ciąży. 

Jeszcze nie wiemy, czy to dziewczynka, czy chłopiec. Płeć maleństwa poznamy za dwa tygodnie. Chciałabym doświadczyć bycia mamą chłopca, tym bardziej że w naszej rodzinie są same dziewczynki. Moja starsza siostra ma trzy córeczki. Ale jeśli urodzi się kolejna dziewczynka, też będę szczęśliwa - zwierzyła się Kaczorowska. 

Agnieszka Kaczorowska i Maciej PelaAgnieszka Kaczorowska zdradziła, jak wygląda podział obowiązków w jej domu. Maciej Pela ma ręce pełne roboty

Aktorka w rozmowie z dwutygodnikiem zdradziła, że pierwszy etap ciąży był dla niej trudny. Co więcej powiedziała też, dlaczego trzymała drugą ciążę w tajemnicy. Okazało się, że po prostu nie chciała zapeszyć. 

Miałam nudności, a przez trzy tygodnie spałam po kilkanaście godzin na dobę. Nie wiedziałam, że to w ogóle jest możliwe! Na szczęście mój mąż stanął na wysokości zadania i zajmował się Emilką - dodała.

Nam pozostaje jedynie pogratulować! 

Zobacz wideo Jak Agnieszka Kaczorowska reaguje na "dobre rady" innych mam?
Więcej o: