Maciek Maniewski z "Afery Fryzjera" został ojcem! Pokazał zdjęcie dziecka i zdradził imię. "Mieliśmy ogrom stresu"

Jeden z najpopularniejszych fryzjerów w Polsce został ojcem! Maciek Maniewski pochwalił się tą radosną nowiną na Instagramie. Opublikował zdjęcie partnerki i dziecka. Zdradził, jak pociecha ma na imię i opowiedział o szczegółach narodzin.

Maciek Maniewski to popularny fryzjer gwiazd. Stylista znany z programów "Afera fryzjera" oraz "Sablewskiej sposób na modę" w 2018 roku nawiązał bliską relację z modelką - Sonią Żogałą. Para właśnie doczekała się narodzin pierwszego dziecka. Radosną nowiną podzielili się na Instagramie i od razu pokazali swoją pociechę światu. 

Maciej ManiewskiManiewski z ''Afery Fryzjera" pochwalił się piękną partnerką. Są ze sobą już od roku!

Maciek Maniewski został ojcem

Na instagramowym profilu celebryty pojawiło się bardzo intymne zdjęcie trzyosobowej rodziny. Na fotografii widzimy Macieja, jego ukochaną Sonię i ich nowo narodzoną córkę. Dziewczynka ma tak samo na imię jak pociecha Natalii Siwiec - Mia. 

Nie mógłbym się z Wami nie podzielić tą najważniejszą wiadomością w moim życiu. Wczoraj urodziła się nasza kochana, malutka córeczka, Mia Maniewska. Przyszła na świat o 11:04, ważyła zaledwie 2580 g i mierzyła 55 cm - ale ma długie piękne nogi po mamie i oby też po niej miała tak dobre serduszko.
 

Okazuje się, że popularni rodzice musieli mierzyć się z wieloma problemami związanymi z narodzinami Mii. Maniewski oficjalnie podziękował za opiekę wszystkim lekarzom, którzy zadbali, by jego partnerka i córka wróciły do domu zdrowe i szczęśliwe. 

Mieliśmy ogrom stresu i po drodze trochę komplikacji. Bardzo dziękujemy całemu zespołowi szpitala za niesamowicie profesjonalną opiekę i obsługę. To dzięki nim oraz w szczególności Pani doktor jesteśmy razem z Sonią najbardziej szczęśliwi na świecie. Mam nadzieje, że będę cudownym tatą dla Mii. A Wy jak sądzicie, do kogo bardziej podobna?

Rodzicom gratulujemy tak radosnego rozpoczęcia nowego roku, a maluchowi życzymy samych pięknych chwil.  

Więcej o: