Weronika Marczuk świętuje pierwsze urodziny córki i chwali się zdjęciami Ani. "Wielka radość"

Córeczka Weroniki Marczuk skończyła właśnie roczek. Dumna mama pokazała zdjęcie z sesji. Obie wyglądają fenomenalnie.

Rok temu spełniło się największe marzenie Weroniki Marczuk. Na świat przyszła jej pierwsza córeczka, Ania. Od dnia narodzin zawładnęła całym światem byłej prezenterki telewizyjnej i jest jej wyczekanym oczkiem w głowie. Weronika Marczuk swoimi uczuciami dzieli się z fanami na Instagramie. 

Weronika Marczuk świętuje pierwsze urodziny córki

Weronika Marczuk prowadzi bardzo aktywnie Instagrama. Publikuje na nim wiele zdjęć, zdradzając przy tym codzienność życia mamy. Teraz z okazji urodzin córeczki zamieściła piękne fotografie z tego wyjątkowego dnia. Pozuje razem z córką przy różowych torcie. Nie zabrakło także różowych balonów i ozdób. 

Roczek! Naprawdę minął już rok?! Tak! To pierwsze urodziny Ani. To oznacza, że od roku jestem już MAMĄ. Od niedawna ogłasza to również w różnych wersjach sama Ania: "mammma, ma-ma-ma, mamamama, maaaaa, mammmm". Wielka radość, wdzięczność z nutą niedowierzania i ogromna duma. To dobre uczucie, gdy niestrudzenie wstajesz (nawet jeśli upadasz wiele razy), gdy masz czyste serce i dobre zamiary, gdy jesteś sobą, potrafisz uwierzyć, że możesz i zrobisz to! - napisała pod postem. 
 

W dalszej części gwiazda opisała, jak wiele dało jej macierzyństwo.

Urodziny córki dają mi jeszcze jedną refleksję - każdy dzień, miesiąc, rok, to czas na zaczynanie, otwieranie, a nie podsumowywanie i kończenie życia. Nie ma tekstów "teraz, to już z górki", "wszystko, co dobre już było", "w tym wieku, to nie wypada". STOP! Wyrzucamy te frazy do kosza. 
Wznieśmy dziś toast, na cześć urodzin Ani, której pojawienie się na świecie jest wielkim szczęściem. Radowanie się każdą chwilą i praca nad sobą to dla mnie uprawianie szczęścia. Ono musi być nawożone, podlewane, jednym słowem - pielęgnowane. Szczęście bardzo rzadko spada, jak gwiazdka z nieba.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautów, którzy składają Ani najszczersze życzenia. Wielu z nich zgadza się także z opinią prezenterki na temat macierzyństwa.

My także dołączamy się do życzeń|

Więcej o: