Edyta Górniak "odniosła się" do słów Darii Ładochy o kartach kredytowych? Udostępniła wpis fanki: Kiedy jest się nikim

Daria Ładocha była niedawno gościem "Pacześ Show" i w rozmowie z gospodarzem programu zdradziła anegdotkę związaną z Edytą Górniak. Historyjka o kartach kredytowych i kosmosie chyba nie spodobała się wokalistce. Diwa za pośrednictwem wpisu fanki uderzyła w Ładochę, pokazując w ten sposób brak klasy.

Edyta Górniak od jakiegoś czasu bardzo prężnie rozwija swoją "moralizatorską" aktywność na Instagramie. Media społecznościowe służą wokalistce nie tylko do utrzymywania kontaktu z fanami, ale również dzielenia się swoimi przemyśleniami o wszechświecie, religii i sensie istnienia człowieka. Temat uduchowienia podłapała ostatnio Daria Ładocha, która miała okazję współpracować z diwą.

W "Pacześ Show" opowiedziała o kartach kredytowych, które nie mogły znaleźć się w pobliżu Górniak, bowiem gwiazda ponoć uważała, że zamieszczone w nich chipy "łączą się z kosmosem" i będą stale monitorować jej położenie. Historyjka wypływająca z ust prowadzącej "Agent - Gwiazdy" brzmi dość irracjonalnie. Edyta dopiero teraz odniosła się do sprawy za pośrednictwem wpisu swojej fanki. 

Daria Ładocha i Edyta GórniakŁadocha o pracy z Górniak: Musiałam zostawić kartę kredytową, bo miała chip

Górniak udostępnia wpis fanki: Ładocha? WTF?

Daria Ładocha opowiedziała w "Pacześ Show" anegdotkę o Edycie Górniak. 

Pracowałam długo z Edytą, więc mam parę anegdot do opowiedzenia. Jak wchodziliśmy do pracy, musieliśmy zostawiać karty kredytowe na zewnątrz pomieszczenia, ponieważ karty miały chipy, które łączyły się z kosmosem i wszyscy wiedzieli, gdzie jest Edyta. 

Historyjka o dość specyficznej treści od razu zrobiła furorę w sieci. Edyta Górniak podczas jednej z instagramowych relacji twierdziła, że historia z kartami nie jest prawdziwa. Na tym jednak nie koniec, bo na InstaStories opublikowała kąśliwą i bardzo niekulturalną relację innej użytkowniczki Instagrama, która w nieprzychylny sposób wypowiada się na temat Ładochy.

Wpis fanki Edyty GórniakWpis fanki Edyty Górniak InstaStories/ @edytagorniak

Internautka zareagowała na fakt, że tygodnik "Wprost" cytował Ładochę i rozpisywał się o "kartach kredytowych połączonych z kosmosem". W mocnych słowach odniosła się do autorki książek kucharskich i zasugerowała, że celebrytka chce zyskać sławę opowiadając o Górniak. 

Kiedy jest się nikim i próbuje się wybić na cudzej popularności. Ładocha? WTF? 

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak pozuje bez makijażu. Fani: Piękne te piegi

InstaStories z krytyczną opinią na temat Darii zostało opublikowane na profilu Edyty, co może wskazywać, że wokalistka zgadza się z komentarzem swojej fanki na temat rozpętanej kilka dni temu afery. Jedno jest pewne - udostępniając te słowa, diwa pokazała brak klasy. 

Zobacz wideo Gosia Andrzejewicz komentuje szczepionkowe teorie Edyty Górniak!
Więcej o: