"Rolnik szuka żony". Kandydatka Maćka zrobiła zdjęcia partnerce Seweryna. Efekt? Wyszło super

Monika była jedną z wybranek Maćka w siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Ostatnio sfotografowała partnerkę Seweryna.

Monika wzięła udział w ostatniej, siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" i była kandydatką Maćka. Niestety, między nimi nie zaiskrzyło i rolnik ostatecznie wybrał Ilonę. Jeszcze podczas trwania show internauci zauważyli, że Monika jest znajomą Seweryna, który również wziął udział w programie, ale w szóstej edycji. Teraz okazuje się, że Monika jest w bliskich relacjach z jego nową partnerką. 

Monika z "Rolnik szuka żony" fotografowała dziewczynę Seweryna

O Monice nie wiedzieliśmy dwóch rzeczy. Tego, że ma tak dobry kontakt z bliskimi Seweryna i tego, że hobbystycznie zajmuje się fotografowaniem. Dziewczyna na swoim profilu na Instagramie pokazała kulisy ostatniej sesji zdjęciowej w zimowym anturażu. Na wielu fotografiach internauci dopatrzyli się nowej partnerki Seweryna, Magdy. 

Jedno trzeba przyznać - sesja wyszła fantastycznie.

 
 

Warto dodać, że Magda i Seweryn są ze sobą prawie od roku. Choć widzowie poznali Seweryna jako niepewnego mężczyznę, teraz okazuje się, że jest stały w uczuciach. Jakiś czas temu w rozmowie z tygodnikiem "Rewia" wyznał, że planuje oświadczyć się ukochanej. 

A Monika?

Choć nic nie wiemy, czy Monika odnalazła wybranka serca, z jej instagramowego profilu możemy dowiedzieć się, że nadal utrzymuje kontakt z Iloną, która także była kandydatką Maćka. Obie dziewczyny spotykają się w miarę regularnie, o czym informują na Instagramie. 

Program trochę mi dał, najbardziej jestem wdzięczna za nowe znajomości. Kto by pomyślał, że z tą oto zawsze uśmiechniętą duszą spędzę 15h w pociągu, że razem przeżyjemy imprezę w przedziale, że zamiast wezwać taxi, pójdziemy taki kawał pieszo - pisała Monika o Ilonie.
 

Nam nie zostaje nic innego, jak pogratulować nowych znajomości. 

Więcej o: