Żona Dawida Kubackiego pokazała zdjęcie dziecka. Zuzanna jest przeurocza

Żona Dawida Kubackiego, Marta, pokazała w sieci zdjęcie córki. Dziewczynka ma zaledwie dwa tygodnie, a już kilka razy zdążyła pojawić się na profilach rodziców na Instagramie.

Dawid Kubacki w grudniu został ojcem. Szczęśliwa wiadomość dotarła do niego podczas Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie, dlatego nie mógł być obecny przy narodzinach Zuzanny. Ostatecznie 30-latek zwyciężył w zawodach, a w międzyczasie jego żona urodziła mu zdrową córkę. Dziewczynka jest pierwszym dzieckiem sportowca i jego żony Marty. Teraz partnerka Kubackiego pokazała jej zdjęcie.

Żona Dawida Kubackiego pokazała córkę

Dawid Kubacki w październiku poinformował, że zostanie ojcem. W międzyczasie publikował ujęcia pokazujące oczekiwanie na córkę - m.in. w święta opublikował rodzinną fotografię ciężarnej żony. W opisie do zdjęcia napisał świąteczne życzenia, a w hashtagach dodał, że obydwoje wciąż czekają na narodziny dziecka. Mała Zuzanna pojawiła się na świecie pięć dni po publikacji rodzinnej fotografii. Teraz Marta pokazała śpiącego malucha, a w poście oznaczyła męża.

Kamil StochKamil Stoch wygrał Turniej Czterech Skoczni!

Córka Marty i Dawida KubackichCórka Marty i Dawida Kubackich instagram.com@_marta_ku_

Wygląda na to, że para nie wpasowuje się w celebrycki trend związany z ukrywaniem twarzy dziecka. W Polsce robią to m.in. Anna Lewandowska z Laurą i Marina Łuczenko-Szczęsna z Liamem. Z kolei Kubacki z żoną już kilkukrotnie zdecydowali się na publikacje ujęć na których wyraźnie widać, jak wygląda mała Zuzanna. 

Adam Małysz, Maciej KotAdam Małysz ma już dorosłą córkę, a Maciej Kot niedługo po raz pierwszy zostanie ojcem. Sprawdziliśmy, którzy skoczkowie mają już dzieci

 

Dawid Kubacki i Marta Majcher pobrali się w maju 2019 roku, jednak spotykali się już przeszło siedem lat. Poznali się podczas studiów na Akademii Wychowania Fizycznego i od tego czasu są nierozłączni. Uroczo?

Zobacz też: Żona Dawida Kubackiego niedawno urodziła, a żona Macieja Kota jest znaną trenerką. Kim są partnerki polskich skoczków?

Zobacz wideo Dawid Kubacki wygrał Turniej Czterech Skoczni. "Jestem dumny"
Więcej o: