Fani dopytują się Blanki Lipińskiej, z kim wyleciała na Malediwy. Gwiazda straciła cierpliwość i ostro zareagowała

Blanka Lipińska urlopuje się na prywatnej wyspie na Malediwach. Fani wywęszyli, że nie jest na nich sama. Jedna z internautek postanowiła zapytać o kompana podróży. Celebrytka szybko zareagowała.

Blanka Lipińska kilka dni temu wyleciała na luksusowe wakacje na Malediwy, czym chętnie dzieli się na Instagramie. Jedna z internautek była ciekawa, kto jest kompanem podróży autorki "365 dni". Celebrytka jest już ewidentnie zmęczona takimi pytaniami, bo zareagowała dość stanowczo i agresywnie.

Blanka Lipińska i wróżbita MaciejWróżbita Maciej zbadał datę urodzin Blanki Lipińskiej i zdradził, jaki typ mężczyzny do niej pasuje

Blanka Lipińska reaguje na pytania o to, z kim spędza wakacje. "A co Cię to obchodzi?"

Kilka dni temu Blanka Lipińska dotarła motorówką na prywatną wyspę na Malediwach, gdzie zamieszkała w luksusowym drewnianym domku na wodzie. Chętnie chwaliła się w mediach społecznościowych przyjemnościami, jakie zastała w raju. Była zaskoczona niebieskimi rybkami, oczkiem wodnym w toalecie i serwowanymi w pobliskiej restauracji potrawami oraz obsługą. Na publikowanych przez celebrytkę InstaStories fani szybko dostrzegli zbyt dużą ilość jedzenia na stole jak na jedną osobę. Poza tym Blanka jeździła z kimś na skuterze i opublikowała karuzelę zdjęć w bikini, a w końcu ktoś musiał je dla niej zrobić. Internauci doszli do wniosku, że była dziewczyna Barona wcale nie spędza wakacji sama i zalali ją falą pytań. 

Sama Pani pojechała na wakacje? - napisała jedna z obserwatorek w wiadomości prywatnej.

Po przeczytaniu tej wiadomości, cierpliwość Blanki się skończyła:

A co Cię to obchodzi? Co za różnica z kim tu jestem? Chyba obserwujesz mój Instagram dla mnie, a nie dla sensacji? A jeśli się mylę, to jest taki magiczny guzik "przestań obserwować". Polecam - odpowiedziała, udostępniając zrzut ekranu na InstaStories.

Michele MorroneMichele Morrone zdradza, co z kontynuacją "365 dni". Wiadomo, kiedy aktorzy wrócą na plan

Celebrytka zareagowała dość ostro, a na końcu wypowiedzi dodała jeszcze kilka słów do pozostałych obserwatorów.

Kochani, pokazuję Wam tyle swojego życia, ile ja chcę, a nie tyle, ile oczekujecie. Uszanujcie to - zakończyła.

W kolejnej relacji poinformowała, że dostaje setki identycznych pytań. W takiej sytuacji jesteśmy w stanie w pełni zrozumieć jej frustrację. 

Zobacz wideo Blanka Lipińska pokazuje szpilki swojego projektu i bezcenny autograf
Więcej o: