Alicja Bachleda-Curu¶ stara się nie malować. Teraz zrobiła wyj±tek i zaskoczyła fanów. Zielone rzęsy bardzo jej pasuj±

Alicja Bachleda-Curu¶ opublikowała na Instagramie subtelny portret. Aktorka zazwyczaj unika makijażu, a tym razem zaskoczyła fanów nietypowym "lookiem" i zielonymi rzęsami. Internauci s± zachwyceni!

Alicja Bachleda-Curuś wzięła udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, a efektami podzieliła się na Instagramie. Opublikowała portret z pięknym makijażem, który docenili fani. 

Alicja Bachleda-CuruśAlicja Bachleda-Curuś kupiła z narzeczonym nieruchomość w miejscu swoich narodzin. To nie Polska

Alicja Bachleda-Curuś opublikowała subtelne zdjęcie. Fani są zachwyceni jej makijażem

Alicja Bachleda-Curuś 15 lat temu podjęła decyzję o przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. Zamieszkała w Los Angeles. Wraz z byłym partnerem, Colinem Farrellem, doczekała się syna, jedenastoletniego Henry'ego. Para nie jest już razem, mimo wszystko ma dobry kontakt i wspólnie zajmuje się wychowywaniem nastolatka. Po kilku latach samotności aktorka rozpoczęła nowy związek z tajemniczym mężczyzną. Niedawno dowiedzieliśmy się, że wraz z narzeczonym kupiła posiadłość w gorącym Meksyku, gdzie przyszła na świat. Pod najnowszym zdjęciem, które opublikowała na Instagramie poinformowała fanów, że nieczęsto się maluje. W końcu mieszkanie w Los Angeles czy Meksyku i tamtejszy klimat zdecydowanie makijażowi nie sprzyja. 

Na codzień rzadko się maluję (a przez ostatni rok jeszcze rzadziej), więc podkreślenie rzęs jest przeważnie jedynym, szybkim i łatwym akcentem mojego „makijażu” - napisała.
 

Alicja Bachleda-CuruśAlicja Bachleda-Curuś ma kupić dom w Polsce. Pomysł spodobał też Colinowi Farrellowi

I faktycznie, na zdjęciu aktorka ma bardzo delikatny, subtelny makijaż z odrobiną różu na policzkach i akcentem w postaci... zielonych rzęs! Internauci są zachwyceni jej "lookiem". 

Skandalicznie piękny makijaż.
Najpiękniejsza ze wszystkich kobiet, jakie znam.
Najpiękniejsza, bo naturalna, a to jest rzadkością w dzisiejszych czasach - pisali internauci.

Delikatny makijaż i nietypowy kolor rzęs sprawił, że Alicja Bachleda-Curuś wygląda naprawdę promiennie. Zgadzacie się?

Zobacz wideo Jaka atmosfera panowała na planie "Pytania na śniadanie?" Dlaczego zamknęła swojego bloga? Macademian Girl w programie Plotkersi! [ZAJAWKA]