Blanka Lipińska pozuje w stroju kąpielowym na prywatnej wyspie. Fani komentują: Chyba też odstawię węglowodany

Blanka Lipińska wybrała się na egzotyczne wakacje na Malediwy. Opublikowała karuzelę zdjęć, na których pozuje w bikini. Internauci są zachwyceni jej formą.

Blanka Lipińska rozpoczęła rok z przytupem. Wybrała się na luksusowe wakacje na prywatną wyspę na Malediwach. Jej pierwszym przystankiem był Dubaj, a dopiero potem udała się do stolicy Male. Później autorka "365 dni" musiała motorówką dostać się do miejsca docelowego. Kilka dni temu zachwycała się tamtejszymi potrawami, obsługą restauracji, niebieskimi rybkami i oczkiem wodnym w toalecie. Teraz celebrytka podzieliła się z internautami zdjęciem w bikini. Blanka zmotywowała internautę.

Michele MorroneMichele Morrone zdradza, co z kontynuacją "365 dni". Wiadomo, kiedy aktorzy wrócą na plan

Blanka Lipińska pozuje w bikini. Fani komentują: Chyba też odstawię węglowodany

Ubiegły rok był dla autorki "365 dni" wyjątkowo intensywny. Wraz z początkiem lutego premierę miała ekranizacja jej powieści, która nie obeszła się bez echa i wywołała sporo kontrowersji w sieci. Poza tym celebrytka rozstała się z Baronem, z którym zdążyła już planować przyszłość. Później wydała 24-pary szpilek inspirowanych jej dziełem we współpracy z włoskim domem Casadei. Nie ma się więc co dziwić, że potrzebowała wakacji i odpoczynku. Wybrała się na Malediwy i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. W piątkowe południe podzieliła się z fanami karuzelą zdjęć, na których pozuje w białym bikini i klapkach. Na pierwszym zdjęciu celebrytka stoi wyprostowana na drewnianym pomoście, a na kolejnych chodzi po plaży i buja się na hamaku. 

Witam w raju - napisała pod zdjęciem.
 

Blanka Lipińska i wróżbita MaciejWróżbita Maciej zbadał datę urodzin Blanki Lipińskiej i zdradził, jaki typ mężczyzny do niej pasuje

Fani docenili formę, w jakiej jest Lipińska.

Jak tak sobie patrzę na te Malediwy, to chyba też odstawię węglowodany.
No Blanka, jest forma. Aż raj wysiada przy tej formie.
Wow, ale bosko! Zasłużone, odpoczywaj - pisali internauci.

Też chcielibyście mieć formę Blanki?

Zobacz wideo Blanka Lipińska na Malediwach
Więcej o: