Doda w samej bieliźnie wygina się do piosenki Lany Del Rey. Co za nagranie! Internauci nazwali ją syreną morską

Doda pokazała na Instagramie filmik nagrany w pokoju hotelowym w Cannes. Piosenkarka wygina się w rytm piosenki "Blue Jeans" i z gracją wychodzi na balkon. Nagranie zrobiło na fanach ogromne wrażenie.

Doda ma za sobą bardzo intensywny czas. Niedawno zakończyła prace na planie filmu "Dziewczyny z Dubaju", którego była producentką, a także wystąpiła podczas "Sylwestrowej Mocy Przebojów" w Polsacie. Za kulisami spotkała swoją starą show-biznesową koleżankę, Mandarynę, z którą zrobiła sobie zdjęcie. Przy okazji przypomniała na Instagramie ich stare fotografie. 

Doda, MandarynaDoda pokazała stare zdjęcie z Mandaryną i zestawiła je z nowym. "Czas działa na korzyść"

Doda pokazała filmik z Cannes. Internauci poruszeni nagraniem

Doda uwielbia wspominać swój pobyt we Francji. Niedawno pokazała fanom filmik nagrany w hotelu w Cannes, a teraz zaskoczyła internautów kolejnym nagraniem. W materiale złożonym z trzech takich samych filmowych klatek, piosenkarka wygina się przy drzwiach i z gracją wychodzi na balkon. Rabczewska ma na sobie limonkową półprześwitującą narzutkę, a z balkonu hotelu rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na Cannes. Filmik został okraszony piosenką "Blue Jeans" z repertuaru Lany Del Rey:

Scenariusz i reżyseria 13yellowbirds - główna nagroda w Cannes – napisała Doda, oznaczając przy okazji tajemniczy profil 13yellowbirds.
Zobacz wideo Doda zapłakana na ostatniej ze scen swojego filmu

Internauci zachwycili się udostępnionym przez wokalistkę nagraniem:

Doda zaszczyciła takim występem wszystkich tych, którzy chodzili po Croisette i mieli szansę zobaczyć z daleka te sexy ruchy.
Polskie morze takiej syreny morskiej zazdrościć może.
Super filmik.
Pięknie, uwielbiam ten utwór 
 

Przypomnijmy, Doda swoją nienaganną sylwetkę zawdzięcza intensywnym i regularnym treningom. Na instagramowym profilu chętnie pokazuje zdjęcia i nagrania dokumentujące jej ćwiczenia, a na jednym z InstaStories przyznała, że miłość do sportu zaszczepił w niej tata.

DodaDoda ćwiczy w parku w stroju kąpielowym. Pochwaliła się też fotkami z dzieciństwa. Niezły bicek

Zobaczcie nowy "film" Dody. Robi wrażenie?