"Kevin sam w domu". Mila Kunis i Macaulay Culkin tworzyli burzliwy związek. Rozstanie było koszmarem: Sp*eprzyłam to

Mila Kunis i Macaulay Culkin rozstali się w 2011 roku i przynajmniej dla jednej ze stron było to bardzo trudne doświadczenie. Mila Kunis wciąż wspomina je jako jeden z gorszych momentów w życiu.

Niewiele osób wie, ale Mila Kunis, zanim związała się z Ashtonem Kutcherm, spotykała się z aktorem, który był odtwórcą głównej roli "Kevin sam w domu" - Macaulayem Culkinem przez prawie dekadę. Związali się w 2002 roku, a rozstali w 2011. I chociaż oboje rzadko poruszali temat związku, okazuje się, że jego zakończenie było bardzo trudne.

Zobacz wideo Bez jakich filmów nie wyobrażamy sobie Bożego Narodzenia?

Trudne rozstanie Macaulaya Culkina z Milą Kunis

Gdy Mila Kunis weszła w związek z aktorem, miała zaledwie 18 lat, on natomiast 21. Oboje byli młodzi i spragnieni życia, ale Macaulay był już po małżeństwie i rozwodzie. Przez cały czas starali się nie komentować łączącej ich relacji i stronili od świata mediów. 

Macaulay Culkin i Mila KunisMacaulay Culkin i Mila Kunis eastnews

Związek z gwiazdorem nie był łatwy dla młodej aktorki. Macaulay Culkin dzięki udziałowi w filmie "Kevin sam w domu" i "Kevin sam w Nowym Jorku" zapewnił sobie ogromną sławę i popularność jeszcze w dzieciństwie i nie opuszczała go ona również w późniejszych latach, przysparzając więcej problemów niż zysków. Sama Mila Kunis przyznała w programie "The Howard Stern", że nie mogła nawet spokojnie przejść z nim ulicą, bez spotykania tłumu jego fanek.

Był niewiarygodnie popularny. Fani po prostu krzyczeli, jak go widzieli. On sam nie wiedział, jak ma reagować - mówiła aktorka - To nie była normalna reakcja na celebrytę. Reagowali na niego w bardzo nienormalny sposób.

Aktorka jest zdania, że relacja z aktorem bardzo wpłynęła na jej życie. Opowiedziała o tym w 2009 roku dla magazynu "Women’s Health".

Dorastaliśmy razem. Odnalazłam w życiu swoją stałą przystań i mam wszystko, czego potrzebuję. Oczywiście mamy wzloty i upadki, ale stale nad tym pracujemy - mówiła.

W 2006 roku media amerykańskie informowały, że para planuje ślub i jest na etapie poszukiwania pierścionka zaręczynowego.

Gdy media obiegła wiadomość o rozstaniu pary, mówiło się, że przebiegło w porozumieniu i przyjaźni. Jednak aktorka jakiś czas potem zdementowała te doniesienia i wyznała, że zerwanie było okropne i to ona ponosi za nie winę.

Spieprzyłam to (...). Kiedy miałam 20 lat byłam dupkiem i jestem pierwszą, która to przyzna. Zajęło mi to sporo czasu, żeby przyznać się przed samą sobą: "Wiesz, byłaś kiedyś su**ą" i zaakceptować to.
To, co zrobiłam, było popie***one i sposób, jaki w to zrobiłam był popie***ony. Naprawdę próbowałam zrozumieć, dlaczego to zrobiłam

Warto wspomnieć, że rok po rozstaniu Mila Kunis zaczęła spotykać się z innym aktorem, Ashtonem Kutcherem, którego poślubiła w 2015 roku. Fani po jej rozstaniu z Culkinem szybko doszli do wniosku, że "winą" Kunis była zdrada z jej obecnym mężem, niezależnie od tego, że oficjalne daty rozpoczęcia jej związku z Ashtonem Kutcherem nie do końca się zgadzają.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.