Rola w serialu "Adam i Ewa" dała jej wielką sławę. Katarzyna Chrzanowska rzuciła karierę po stracie męża i zmieniła zawód

Katarzyna Chrzanowska zasłynęła rolą w serialu "Adam i Ewa". Jak dziś wygląda i czym się zajmuje aktorka? W jej życiu zaszło wiele zmian.

Ponad 20 lat temu na antenie Polsatu zadebiutował serial "Adam i Ewa". Wcielająca się w główną bohaterkę Katarzyna Chrzanowska zyskała ogromną popularność, jednak po kilku latach nagle zniknęła z rodzimego show-biznesu. Stało się to za sprawą śmierci jej ukochanego męża, który utopił się podczas wakacji. Dzieliła wówczas życie pomiędzy Warszawą a Paryżem, skąd przeniosła się później na hiszpańską Andaluzję. Jak teraz wygląda i co u niej słychać?

Wiktoria, Waldemar GoszczCórka Waldemara Goszcza spodziewa się dziecka. Fanka: Dziadek Waldek byłby dumny

"Adam i Ewa". Jak dziś wygląda Katarzyna Chrzanowska?

Katarzyna Chrzanowska niedawno była gościem "Dzień Dobry TVN". 57-letnia już aktorka opowiedziała w programie o tym, jak się jej mieszka w Hiszpanii. Ujawniła również, jak udało jej się pozbierać po starcie męża.

Na pewno słońce i dobry anturaż pomagają w takich stresach. Nie możemy się skupiać na swoich nieszczęściach, bo każdy je ma. Nie ma chyba człowieka, który nie miał jakichś ciężkich przeżyć. Nie zastanawiam się nad tym, idę do przodu po prostu. Bez planu, odważnie - mówiła Chrzanowska.

Katie PriceKatie Price odda ciężko chorego syna do domu opieki. Nie jest w stanie się nim opiekować

Jak się okazuje, w życiu Katarzyny Chrzanowskiej zaszło wiele zmian. Aktorka ma nowego partnera, a także inny zawód. Wraz z ukochanym wynajmuje pokoje w swoim domu. Biznes szedł bardzo dobrze, ale przez pandemię koronawirusa sytuacja znacznie się pogorszyła.

W 2019 roku ruszyłam ostro z moim planem - dosyć banalnym, jak na Hiszpanię - tzw. Bed & Breakfast i miałam ze swoim tutaj partnerem dosyć duże sukcesy pod tym względem. Od maja do listopada mieliśmy ciągle ludzi u siebie. Niestety, dobrą passę przerwał koronawirus - dodała aktorka.

Czy będziemy mieli szasnę zobaczyć jeszcze Katarzynę Chrzanowską w jakimś serialu czy filmie? Jak się okazuje, sama zainteresowana nie porzuciła jeszcze aktorskich planów. Przyznała, że po zakończeniu pracy na planie "Adama i Ewy" nie dostawała żadnych propozycji, jednak ma nadzieję, że teraz się to zmieni.

Nigdy się aktorstwa nie porzuca i zawsze do aktorstwa tęsknię. Czekałam później, po moim serialu "Adam i Ewa" na ciekawe propozycje, ale tych propozycji nie było. Nie miałam na tyle charakteru, żeby sobie sama wymyślić coś na siebie zawodowo. Potem aktorstwo przestało mnie kręcić, a teraz jestem otwarta na propozycje - pod warunkiem, że to będą propozycje ciekawe- zastrzegała.

Zanim Katarzyna Chrzanowska zajmie się nowymi zawodowymi projektami, planuje kolejną życiową zmianę. Rozmyśla nad przeprowadzką, jednak jak sama przyznaje, nie wie jeszcze gdzie.

Chcielibyście zobaczyć ją jeszcze w jakieś produkcji?

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu
Więcej o: