Kinga Rusin wróciła na Instagram po tygodniach nieobecności. Pracuje na wyspie: "Biuro" jest metr od szmaragdowej wody

Kinga Rusin na kilka długich tygodni zrezygnowała z korzystania mediów społecznościowych. Postanowiła w końcu przywitać się ze swoimi obserwatorami i zdradziła, gdzie aktualnie przebywa.

Kinga Rusin po raz ostatni była aktywna na Instagramie pod koniec listopada. Relacjonowała wtedy protesty w Warszawie czy zatrzymanie dziennikarki przez policję. Jak widać, sytuacja w kraju przerosła prezenterkę telewizyjną i ta postanowiła zniknąć z życia publicznego. W piątek na jej Instagramie pojawił się nowy post. Okazuje się, że od listopada nie ma jej w kraju.

Zobacz wideo Rusin ma świetną sylwetkę, ale to nie zasługa siłowni

Blanka LipińskaLipińska odpoczywa na prywatnej wyspie na Malediwach. Luksusy to mało powiedziane

Kinga Rusin wróciła na Instagram po tygodniach nieobecności. Wyjechała z kraju

Dziennikarka opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w białym stroju kąpielowym na tle lazurowej wody. Rusin wygląda na nim na szczęśliwą i wypoczętą oraz, jak zresztą zwykle, zachwyca wysportowaną sylwetką. Od razu widać, że zdjęcie nie zostało zrobione w Polsce - w takim razie gdzie? Gwiazda stacji TVN postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości.

Czas rozpocząć 2021 na Instagramie, bo dostaję coraz więcej pytań o to, co u mnie. Tak więc krótki meldunek w kilku sprawach - zaczęła.

Okazuje się, że Kinga Rusin już od połowy listopada odpoczywa i pracuje na wyspie na Oceanie Indyjskim. Głównym powodem był rozwój jej marki kosmetyków Pat&Rub.

Pytacie, gdzie teraz jestem. Od połowy listopada pracujemy razem z Markiem z maleńkich wysp na Oceanie Indyjskim. "Biuro" jest metr od szmaragdowej wody. Bezpiecznie (mało ludzi i wszyscy regularnie badani na Covid), ciepło, pięknie i dobrze dla naszego biznesu, bo w bliskim kontakcie z wieloma kontrahentami i laboratoriami zajmującymi się egzotycznymi składnikami naturalnymi.
 

Dodała również, że razem z partnerem Markiem Kujawą zakupili sprzęt dla Domów Samotnej Matki.

A propos działań, obecnie kończymy zakup sprzętów dla Domów Samotnej Matki i już myślimy o WOŚP. Szczegóły wkrótce.

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska topless wspomina stare czasy na Instagramie

Internauci bardzo ucieszyli się na powrót idolki.

Jak się cieszę, że jesteś chociaż w wirtualnym świecie. Chcieliśmy już zgłaszać Twoje zaginięcie.
Super pani wygląda.
Miło panią widzieć - pisali.

Tęskniliście?

Więcej o: