Magdalena Narożna zwierza się z trosk. Ostatnie dni nie były dla niej łatwe. "Życie jest kruche i niesprawiedliwe"

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i młodzi podzieliła się z fanami kilkoma życiowymi refleksjami. Wokalistka przyznała, że ostatnimi czasy nie jest jej łatwo.

Magdalena Narożna przez wiele lat była szerzej znana jedynie słuchaczom muzyki disco, jednak ponad rok temu sporo się zmieniło. Po burzliwym rozstaniu z Dawidem Narożnym oraz towarzyszącym mu medialnym przepychankom media show-biznesowe zaczęły coraz bardziej interesować się życiem prywatnym wokalistki zespołu Piękni i młodzi. Sama otwarcie opowiada o nowym związku z przyjacielem z dzieciństwa - Krzysztofem Byniakiem. Chętnie dzieli się na Instagramie kulisami ich wspólnego życia. Zazwyczaj są to radosne wieści, jednak tym razem nie było już tak kolorowo. Piosenkarka zebrała się na odważne wyznanie. 

Magdalena Narożna, Dawid NarożnyMagdalena Narożna znów dogryza byłemu mężowi? Nie kryje radości z rozstania

Magdalena Narożna zwierza się na Instagramie

Magdalena Narożna opublikowała na swoim profilu kolejne wspólne zdjęcie z nowym partnerem. Przy okazji przyznała fanom, że ma za sobą trudny czas.

Witajcie. Co u Was dobrego? Dla mnie ostatnie dni nie należały do najlepszych. Życie jest kruche i nie zawsze sprawiedliwe, lecz zawsze trzeba podnieść głowę do góry i podążać dalej. A gdy jest obok osoba, na która zawsze możesz liczyć, jest dużo prościej! Miłego i spokojnego wieczoru życzymy Wszystkim. @krzysiek_byniak #smutno - czytamy pod postem.
 

Oczywiście internauci w komentarzach wyrazili swoje zaniepokojenie, ponieważ nie wiedzą dokładnie, co takiego przytrafiło się Magdzie. Nie zabrakło również komentarzy ze słowami otuchy pod adresem wokalistki, do których również się przyłączamy. 

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

ZOBACZ TEŻ: Magdalena Narożna pochwaliła się garderobą. Na pierwszym planie jej odważna kreacja. "Boska i wystrzałowa"