Małgorzata Kożuchowska wspomina stare czasy na Instagramie. Do zdjęcia zapozowała topless. "Chudość i młodość"

Małgorzata Kożuchowska zamieściła na Instagramie archiwalne zdjęcie, które zrobił jej Marcin Tyszka. Aktorka zapozowła wówczas topless.

Małgorzata Kożuchowska jest coraz bardziej aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka niedawno pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z dzieciństwa, a także kilkoma fotografiami, na których mogliśmy zobaczyć jej salon. Sama zainteresowana lubi wspominać stare czasy. Nic więc dziwnego, że na jej profilu pojawiła się kolejna archiwalna fotka. Tym razem z sesji do jednego z magazynów.

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska zajrzała do rodzinnego albumu i pokazała zdjęcie z lat 70. "Piękna od małego"

Małgorzata Kożuchowska topless na zdjęciu sprzed lat

Małgorzata Kożuchowska uchodzi w Polsce za ikonę mody, więc często jest bohaterką okładek kobiecych i modowych magazynów. Aktorka najchętniej pozuje do zdjęć swojemu przyjacielowi Marcinowi Tyszce. Tym razem pochwaliła się zdjęciem z sesji do "Twojego Stylu". Pozuje na nim topless.

Chudość i młodość na dobranoc. Marcin Tyszka. "Twój Styl" #mlodość #chudość #stare dzieje #lata60 #fashion #actress #simplythebest - napisała pod zdjęciem aktorka.
 

Mimo że od tej sesji minęło już kilkanaście lat, fani nie widzą wielkiej różnicy, jeśli chodzi o wygląd aktorki. Gromko komplementują ją w komentarzach.

Nie widzę różnicy! Kto jak kto, ale Pani zawsze wygląda nieskazitelnie młodo i szczupło.
Chudość nie zawsze jest atutem. W Pani wydaniu widać też, że czas zupełnie nie ma znaczenia. Wówczas i obecnie jest Pani niezwykle piękna.
Cudna kobieta, a zdjęcie mega - piszą w komentarzach.

Wam też tak się podoba?

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska zdradza, jak oszukała produkcję "M jak miłość"

ZOBACZ TEŻ: Agata Kulesza wspomina młodość z Małgorzatą Kożuchowską. Chowała jej "seksowne buty" przed imprezami: Gośka, nie możesz tego robić

Więcej o: