"Złomowisko PL". Ekipa programu uczci pamięć Marka "Krzykacza". Powstanie specjalny odcinek

Produkcja programu "Złomowisko PL" zdecydowała się nagrać specjalny odcinek, by uczcić pamięć "Krzykacza". Wystąpią w nim pozostali bohaterowie programu.

Nagła śmierć Marka Pawłowskiego, bohatera programu "Złomowisko PL", była szokiem dla widzów. Mężczyzna zmarł dokładnie w sylwestra w wieku 47 lat. By uczcić pamięć kolegi i wyjątkowej osoby, produkcja "Złomowisko PL" zdecydowała się nagrać specjalny odcinek, w którym bohaterowie będą go wspominać. Taki pomysł powstał dzięki fanom. 

Zobacz wideo Niewyjaśnione śmierci gwiazd

"Złomowisko PL". Specjalny, pożegnalny odcinek dla Marka Pawłowskiego

Marek Pawłowski był nazywany "Krzykaczem" i od kilkunastu lat wspólnie z przyjacielem Siwym Edkiem prowadził skup złomu na terenie Pruszkowa pod Warszawą. Dzięki udziałowi w programie Discovery Channel cieszył się niesłabnącą popularnością.

Produkcja programu kilkanaście dni po śmierci Marka opublikowała wpis, w którym zapowiedziała specjalny odcinek, by uczcić jego pamięć.

Powstaje odcinek, w którym bohaterowie serii wspominają Marka Krzykacza. Będziemy Was informować o dacie emisji. A Wy, macie swoje ulubione wspomnienia z Mareczkiem? - napisali.
Mieliśmy od Was bardzo dużo próśb, aby zrobić odcinek "Złomowisko PL", w którym bohaterowie serii będą wspominać Krzykacza. Odcinek, w którym powrócimy myślami do scen melancholijnych, jak i tych zabawnych. W końcu Marek Pawłowski był, można rzec, naturalnie urodzonym, unikalnym komikiem. Przede wszystkim był autentyczny, ponieważ poza kamerami zachowywał się tak samo jak przy realizacji odcinków. Niech to będzie trybut dla "Króla Złomu", któremu tej korony już chyba nikt nigdy nie odbierze... - dodał producent.

Widzowie entuzjastycznie zareagowali na ten post. Ich zdaniem to świetny pomysł. 

Wszystkie odcinki z Markiem i Edkiem przyjemnie było oglądać. Zawsze działo się coś ciekawego. Smutne, ale złomowisko bez niego to nie będzie to samo.
Z niecierpliwością czekam na ten odcinek - komentują fani.

Pogrzeb 'Krzykacza'  Marka PawłowskiegoPogrzeb Krzykacza z programu "Złomowisko PL". Marka Pawłowskiego pożegnała rodzina i najbliżsi przyjaciele

Dokładana data premiery specjalnego odcinka nie jest jeszcze znana.

Więcej o: