Marcin Łopucki martwi się o Katarzynę Skrzynecką. "Moja żona, która jest wyjątkową optymistką, miała doła". Prosi o wsparcie

Marcin Łopucki, mąż Katarzyny Skrzyneckiej, opublikował wpis, w którym prosi internautów o pomoc. Znana aktorka ponoć nie radzi sobie z aktualną sytuacją w kraju.

Katarzyna Skrzynecka jest aktywną użytkowniczką Instagrama. Jej publikacje są zazwyczaj pełne energii, rodzinne, a sama aktorka na zdjęciach jest bardzo uśmiechnięta. Ostatnio jednak jest jej nieco mniej w mediach społecznościowych. W końcu głos na Instagramie postanowił zabrać jej mąż, który poprosił fanów o wsparcie. Polska gwiazda ma nie radzić sobie z natłokiem pojawiających się ciągle negatywnych informacji.

Zofia ŚlotałaZofia Ślotała zmieniła fryzurę. Anna Lewandowska i Paulina Krupińska są zachwycone. "Wow, jak inna osoba"

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka zazwyczaj jest bardzo pogodna

Marcin Łopucki martwi się o Katarzynę Skrzynecką. "Moja żona, która jest wyjątkową optymistką, miała doła"

Mąż aktorki opublikował na Instagramie wspólne zdjęcie z wieczornego, zimowego spaceru. Internauci pewnie spodziewali się kolejnego romantycznego wpisu, jednak treść mogła ich nieco zaskoczyć. Łopucki w dosyć długim opisie zdradził, że jego żona nie czuje się ostatnio najlepiej i poprosił o pozostawienie jej miłych i pełnych otuchy słów.

Tyle ostatnio złych informacji, zarządzeń, hejtu, obostrzeń! Że już moja żona, która jest wyjątkową optymistką, miała doła. Staramy się na co dzień wspierać i rozpogadzać, ale bez wszystkich dookoła nie damy rady! POMOŻECIE? Wystarczy jeden miły wpis na stronie mojej kochanej Kasi. Z góry dziękuję. Zatroskany mąż - czytamy na jego profilu.
 

Internauci niemal od razu ruszyli z pomocą. Na obu profilach pojawiło się mnóstwo pełnych otuchy słów.

Głowa do góry!
W końcu musi być dobrze.
Kasiu kochana, jesteś tak promienną, pogodną kobietą, chrzań to, co mówią inni z zazdrości - pisali zatroskani obserwatorzy.

Danuta Martyniuk, Zenek MartyniukZenek rozpływa się nad żoną w wywiadzie. Zdradził, jak ją pieszczotliwie nazywa

A wy napiszecie Kasi Skrzyneckiej kilka miłych słów?

Więcej o: