Małgorzata Rozenek w bikini i z Heniem na kolanach prezentuje sylwetkę po ciąży. Internauci pod wrażeniem. "Figura petarda"

Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała się z rodziną na egzotyczne wakacje do Meksyku. Gwiazda zapozowała w bikini, trzymając Henia na kolanach. Internauci docenili jej formę: Piękna figura, petarda!

Małgorzata Rozenek podzieliła się z fanami nowym zdjęciem z rodzinnych wakacji w Meksyku. Na fotce zapozowała w bikini, ale to i tak Henio skradł uwagę wszystkich komentujących. Internauci docenili jego uśmiech i dziecięcą radość. Nie obyło się też bez komplementów pod adresem jego mamy. 

Radosław MajdanInternauta do Radosława Majdana: Macie deficyt leżaków? NIEZRĘCZNA odpowiedź piłkarza: Lubimy leżeć na sobie 69

Małgorzata Rozenek w bikini pozuje z synem

Rodzina Majdanów wybrała się do Tulum. Radosław i Małgorzata zabrali ze sobą dzieci: Stasia, Tadeusza i najmłodszego Henryka, który ku zaskoczeniu rodziców bardzo dobrze zniósł długą podróż. W Meksyku niestety zastał ich deszcz i chmury, ale Majdanom zupełnie to nie przeszkadza i wnioskując po tym, co publikują w sieci, bawią się naprawdę świetnie. W czwartkowe południe celebrytka podzieliła się na Instagramie zdjęciem, na którym siedzi na brzegu basenu. Zapozowała w bikini z uśmiechniętym synem Heniem na kolanach. 

Dzień dobry wszystkim. Henryk Jan jest najlepszym nauczycielem radości i pogody ducha. On jest zawsze szczęśliwy. Prawie zawsze... Musi być: najedzony, przewinięty i wyspany, a wtedy uśmiecha się do świata tak, że świat uśmiecha się do niego. Zobaczcie na jego miny - napisała.
 

Radosław MajdanRadosław Majdan stanowczo reaguje na atak internautki: "Proszę mi nie mówić, co mam robić"

Największą uwagę komentujących zdecydowanie przyciągnął szczęśliwy Henio strojący uśmiechnięte minki. Fani stwierdzili, że podobno z prawdziwej miłości rodzą się tak cudowne dzieci. Mimo wszystko znaleźli się też tacy, którzy docenili formę celebrytki po porodzie.

Piękna figura petarda
Szczęśliwi rodzice to szczęśliwe dziecko
Mały Raduś - pisali internauci.

A kogo Wam przypomina Henio?

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na pełnym czułości filmiku z synkiem Henrykiem
Więcej o: