Monika Olejnik reaguje na zarzuty żony Olbrychskiego. Na krytykę odpowiedziała ironią. I wbiła szpilę: Trzeba pomyśleć

Na Facebooku rozgrywa się "dramat" z Moniką Olejnik i Danielem Olbrychskim (a raczej jego żoną) w roli głównej. Krystyna Demska-Olbrychska przedstawiła szczegóły konfliktu z dziennikarką, która zaprosiła aktora do swojego programu, a rozmowy ostatecznie nie wyemitowano w telewizji. Olejnik zabrała głos i reaguje na krytykę.

Krystyna Demska-Olbrychska umieściła na Facebooku obszerny wpis, w którym nie szczędzi słów krytyki na temat profesjonalizmu Moniki Olejnik. Czym dziennikarka zasłużyła sobie na nieprzychylną opinię żony Daniela Olbrychskiego? W dużym skrócie miała zaprosić aktora do programu "Kropka nad i", zarejestrować dyskusję, której emisję planowano na 7 stycznia i ostatecznie ze względu na nagłe wydarzenia w Stanach Zjednoczonych zrezygnować z publikacji materiału w telewizji.

Gość poczuł się urażony, czego wyraz dał redaktorce w rozmowach telefonicznych o dość nieprzyjemnym przebiegu. Po dłuższej refleksji chciał przeprosić Olejnik za to, że dał ponieść się emocjom, jednak obejrzał kolejny wywiad dziennikarki przeprowadzony z Radosławem Sikorskim i zrezygnował z realizacji pomysłu, ponieważ poddał w wątpliwość jej obiektywizm. Żurnalistka odnosi się do całej sytuacji, odpowiadając na zarzuty popularnego małżeństwa.

Daniel Olbrychski, Monika OlejnikŻona Olbrychskiego w ostrych słowach o Olejnik: Daniel się wściekł, lekceważenie jego czasu

Monika Olejnik zareagowała na wpis żony Olbrychskiego

Krystyna Demska-Olbrychska zasugerowała, że wystąpienie aktora w "Kropce nad i" nie pojawiło się na antenie TVN24, ponieważ producenci próbowali uniknąć tematu szczepień artystów poza kolejnością, który został poruszony podczas rozmowy z dziennikarką. 

Daniel Olbrychski co prawda wyartykułował to w swojej wypowiedzi w „Kropce nad i”. Tylko co z tego, skoro program się nie pojawił. Po prostu został zdjęty. Prawda nie miała szansy wybrzmieć z telewizyjnego ekranu - żaliła się na Facebooku.

Olejnik odpowiedziała na ten zarzut i wyjaśniła, że pomimo rezygnacji z telewizyjnej emisji wywiad z Olbrychskim jest cały czas dostępny w sieci i uszczypliwie nazwała ten fakt zagadką, którą łatwo rozwiązać, gdy się pomyśli. 

Oto zagadka. Rozmowa, której zdaniem niektórych nie było... ale jednak jest, była i będzie. Czasami zagadki są łatwe do rozwiązania, ale trzeba pomyśleć. Program "Kropka nad i" z Danielem Olbrychskim został wyemitowany! Współczesna telewizja daje możliwość multimedialnej emisji programów. Rozmowa z Danielem Olbrychskim została zamieszczona w telewizji TVN24GO i jest dostępna przez całą dobę. Dodatkowo program jest umieszczony w archiwum programu „Kropka nad i” TVN24. 
We czwartek 7.01.2021 z powodu wydarzeń w Waszyngtonie musiałam w ostatniej chwili zmienić temat programu, podobnie jak kilkaset telewizji na całym świecie. Jednak jeszcze tego samego dnia, co tragiczny atak na Kapitol, moja rozmowa z Danielem była dostępna w telewizji TVNGO zapowiadana dodatkowo w Internecie. Niestety Donald Trump nie ustalał ze mną przed „Kropką nad i” swoich planów - dodała z ironią. 

Wydaje nam się, że Krystyna Demska-Olbrychska nie pozostawi wypowiedzi dziennikarki bez komentarza. 

Krzysztof WłodarczykKrzysztof Włodarczyk trafił do więzienia