Julia Wieniawa pokazała zdjęcia z planu "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją". Na jednym wtula się w Nikodema Rozbickiego

Julia Wieniawa pokazała na Instagramie zdjęcia z backstage'u filmu "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją". Na jednym ze zdjęć aktorka przytula się do swojego chłopaka, Nikodema Rozbickiego, który również wystąpił w produkcji. Fani ochoczo komentowali fotografie, jednak nie wszystkim spodobała się czarna komedia z udziałem Wieniawy.

Julia Wieniawa może pochwalić się dobrą passą w życiu prywatnym i zawodowym. 22-latka jest jedną z największych i najlepiej zarabiających gwiazd młodego pokolenia i spełnia się jako aktorka, piosenkarka oraz influencerka. Od jakiegoś czasu jest także szczęśliwie zakochana. Niedawno odpoczywała na urlopie z partnerem Nikodem Rozbicki, a zdjęcia z ich zagranicznej podróży zasypały instagramowy profil finalistki "Tańca z gwiazdami".

Zobacz też: Julia Wieniawa na wakacjach z Nikodemem Rozbickim. Wstawiła urocze zdjęcie z kolacji. "Spalony nonio"

Pod koniec roku odbyła się premiera filmu "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją", w której wystąpiła Julia i jej obecny chłopak. Czarna komedia spodobała się nawet Blance Lipińskiej, która zamieściła na swoim InstaStory krótką i wymowną recenzję produkcji.

Blanka Lipińska, Baron, Julia WieniawaBlanka Lipińska pogratulowała Julii Wieniawie roli w nowym filmie

Julia Wieniawa pokazała zdjęcia z planu filmu "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją"

Julia Wieniawa postanowiła nieco powspominać i zamieściła na Instagramie serię zdjęć z planu filmu "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją". Na fotografiach widzimy jak aktorka strzela z pistoletu, czy płacze siedząc otoczona zwłokami filmowych przyjaciół. Szczególną uwagę internautów wzbudziło zdjęcie, na którym Wieniawa siedzi na noszach, a szyję ma otuloną ortopedycznym kołnierzem:

Backstage powstawania filmu "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją". Co to był za szalony czaaaaas...
 
Zobacz wideo Julia Wieniawa świętuje remont kuchni

W galerii pojawiła się także fotografia, na której Julia wtula się w Nikodema Rozbickiego. Niestety, nie wszystkim internautom podobała się produkcja z udziałem Wieniawy, ale na szczęście wśród komentujących znaleźli się obrońcy filmu:

Ahahahah! Ten kołnierz jest the best.
Świetny film, szkoda, że niektórzy nie rozumieją pojęcia czarna komedia.
Mi się bardzo podobał film.

Julia Wieniawa i Nikodem RozbickiJulia Wieniawa i Nikodem Rozbicki Instagram/juliawieniawa

Julia WieniawaWieniawa cieszy się już z nowego mieszkania. Chwali się stylowymi wnętrzami

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia z backstage'u "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją". Oglądaliście?

Więcej o: