Alicja Bachleda-Curuś szczerze o swoich fobiach. Wpływają one także na jej syna. Aktorka korzysta z pomocy specjalisty

Alicja Bachleda-Curuś przyznała w rozmowie z "Rewią", że zmaga się z dwiema fobiami, które utrudniają jej życie. Aktorka postanowiła skorzystać z pomocy specjalisty.

Alicja Bachleda-Curuś jest bardzo aktywna w sieci. Na swoim instagramowym profilu chętnie pokazuje kadry z życia prywatnego, jednak rzadko chwali się fotografiami swojego syna, Henry'ego Tadeusza. Chłopiec jest owocem związku aktorki z amerykańskim gwiazdorem, Colinem Farrellem. Alicja z synem na co dzień mieszkają w Stanach Zjednoczonych, jednak niedawno w mediach pojawiły się informacje, że 37-latka i jej nowy narzeczony planują kupić dom w Polsce.

Alicja Bachleda-CuruśAlicja Bachleda-Curuś ma kupić dom w Polsce. Pomysł spodobał też Colinowi Farrellowi

Alicja Bachleda-Curuś opowiedziała o swoich fobiach. Poszła na terapię

Bachleda-Curuś jest zmuszona do częstych podróży, a przemieszczanie się między kontynentami nie ułatwia jej lęk przed lataniem samolotem. W rozmowie z "Rewią" przyznała, że cierpi na dwie fobie, które utrudniają jej życie i wpływają także na jej syna. To właśnie między innymi ze względu na niego postanowiła skorzystać z pomocy specjalisty:

Obawy pojawiły się z chwilą, kiedy Henio się urodził. Drżę o niego. To mi bardzo utrudnia życie. Wszystko przez to, że obsesyjnie boję się latać samolotem. Pracuję nad tym i bardzo chciałabym to zmienić.
Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Druga fobia aktorki to lęk związany z zostawianiem Henry'ego z obcą osobą. Alicja podkreśliła, że strach utrudnił jej powrót do życia zawodowego i negatywnie wpływał na poziom stresu:

Ciężko mi było zostawić dziecko z kimś obcym. Było to dla mnie przykre. Niebawem po urodzeniu musiałam wrócić do pracy. Musiałam także zaufać obcym osobom, powierzyć im swojego synka. Okupiłam to ogromnym stresem.

Alicja Bachleda-CuruśAlicja Bachleda-Curuś pokazała, jak wyglądały u niej święta. Widać cały salon. Jest piękny

Mamy nadzieję, że Alicji uda się zwalczyć lęki, co z pewnością przełoży się na poprawienie jakości życia.

Więcej o: