Jennifer Lopez znowu przyłapana w skąpym bikini. Zdjęcia nie kłamią. Wygląda tak dobrze, jak na instagramowych kadrach z siłowni?

Jennifer Lopez wypoczywa na małej wyspie na Oceanie Atlantyckim. Gwiazda nie może liczyć jednak na chwilę prywatności. Paparazzo zrobił jej zdjęcie, kiedy spacerowała po plaży w kostiumie kąpielowym. Jak w takiej odsłonie prezentuje się wokalistka?

Wyspa Turks i Caicos na Oceanie Atlantyckim cieszy się sporym zainteresowaniem gwiazd. Ostatnio pisaliśmy, że wypoczywał na niej Brad Pitt, któremu rzekomo miała towarzyszyć Jennifer Aniston. Teraz okazuje się, że ten sam kierunek obrali Jennifer Lopez i jej mąż Alex Rodriguez. Niestety, podobnie jak Pitt, tak też Lopez i Rodriguez nie mogli cieszyć się prywatnością. Paparazzo przyłapał również ich. 

Brad Pitt, Jennifer AnistonJennifer Aniston i Brad Pitt uciekli razem na małą wyspę i korzystają z rajskich wakacji? Tabloid nie ma wątpliwości

Zobacz wideo Jennifer Lopez zmyła makijaż na oczach fanów

Jennifer Lopez w bikini

Jennifer Lopez cieszy się niesamowitą kondycją i piękną figurą. Wokalistka zawdzięcza je regularnym treningom na siłowni i odpowiedniej, zbilansowanej diecie. Dba też o to, by dostarczać organizmowi odpowiednio dużo snu, unika alkoholu i kofeiny. Wszystko to sprawia, że J.Lo wygląda tak, jakby czas się dla niej zatrzymał.

Widać też, że 51-latka jest dumna ze swojej sylwetki, dlatego chętnie chwali się nią na Instagramie. Umięśniony i płaski brzuch, silne nogi i jędrna pupa robią wrażenie. Jednak czy Lopez prezentuje się równie dobrze bez instagramach filtrów? Odpowiedź można znaleźć na ostatnich zdjęciach paparazzo. 

Fotograf przyłapał wszak piosenkarkę, kiedy ta chodziła po jednej z plaż na Turks i Caicos. Gwiazda miała na sobie mocno wycięte bikini. Na głowie kapelusz od Christiana Diora. Później narzuciła na siebie jasne, długie kimono. Być może dlatego, że dostrzegła czającego się paparazzo. 

Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii!

Jennifer LopezJennifer Lopez pozuje nago na okładce nowego singla. Co za figura

ZOBACZ TEŻ: Mama Jennifer Lopez świętowała 75. urodziny. Guadalupe jest w świetnej formie, a prezent od córki doprowadził ją do łez

POLECAMY: Jennifer Lopez zaskakuje: Nigdy nie robiłam botoksu. Wyznała, czemu zawdzięcza gładką skórę. Chyba każdy z nas ma to w kuchni

Więcej o: