Agustin Egurrola dodał zdjęcie z dnia ślubu. Idzie za rękę z córką. "Przyjdzie taki dzień, kiedy to ja będę szedł u jej boku"

Agustin Egurrola opublikował na Instagramie kolejne zdjęcie ze ślubu. Znajduje się na nim z córką Carmen. Dodał poruszający wpis.

Na początku stycznia Agustin Egurrola dodał na Instagramie post, w którym poinformował, że jest już po ślubie z ukochaną Dianą. Tym samym potwierdził domysły, które narodziły się po tym jak opublikował zdjęcie, na którym obserwatorzy dopatrzyli się obrączki. Teraz pokusił się o kolejny wpis, który poświęcił córce Carmen. Jej matką jest poprzednia partnerka Egurroli, Nina Tyrka.

Zobacz wideo Te pary przechytrzyły media

Agustin Egurrola dodał zdjęcie z córką

Jak dowiedział się Plotek, przyjęcie odbyło się na przełomie lipca i sierpnia. Para młoda chciała wykorzystać moment, kiedy obostrzenia były poluzowane, by na przyjęciu pojawiło się jak najwięcej ich bliskich.

Agustin Egurrola już po ślubieSzczegóły ślubu Egurroli. "Zatrudnił specjalną ochronę". Wybrał bajkowy pałac! [PLOTEK EXCLUSIVE]

Zdjęcie, które dodał, zostało zrobione w dniu jego ślubu. Choreograf idzie na nim za rękę z 12-latką. Patrzy się w jej kierunku, radośnie się uśmiecha. Dziewczynka patrzy na wprost, a dłonią delikatnie dotyka włosy. Ujęcie jest naprawdę magiczne. Znalazł się także poruszający wpis, w którym ojciec wyraził swoje uczucia:

Bardzo wzrusza mnie to zdjęcie. To był dzień, kiedy moja Carmen, była ze mną i życzyła mi szczęścia i radości. Wiem, że przyjdzie taki dzień, kiedy to ja będę szedł u jej boku jak znajdzie swoją miłość - napisał.
 

W komentarzach swoje poruszenie wyrazili nie tylko fani, lecz także przyjaciele i znajomi choreografa:

Wyglądacie Agustin cudownie... Bardzo wzruszające zdjęcie... - zachwyca się Iwona Pavlović.
Piękne! Bardzo ładnie to napisałeś - dodała Lenka Kliment.

Egurrola i Tyrka z córkąCórka Agustina Egurroli i Niny Tyrki skończyła niedawno 12 lat. Jak wygląda?

Jednak szczęście w rodzinie Agustina będzie jeszcze większe, a Carmen za jakiś czas zostanie starszą siostrą. Żona choreografa poinformowała na Instagramie, że spodziewają się dziecka. Prawdopodobnie powitają na świecie syna.

Więcej o: