Andrzej Chyra wystawił na WOŚP wyjątkową licytację. Aktor posprząta mieszkanie zwycięzcy! "Myślę, że poradzę sobie w każdych warunkach"

Andrzej Chyra wsparł tegoroczną edycję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aktor zaproponował, że posprząta mieszkanie osobie, która wygra licytację.

29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 31 stycznia. W tym roku zbierane są pieniądze na laryngologię dziecięcą, a do akcji po raz kolejny przyłączają się także gwiazdy oraz znane osoby, które przekazują na licytację wybrane przez siebie przedmioty oraz różne usługi. Na dość oryginalny pomysł wpadł Andrzej Chyra.

Zobacz wideo Gwiazdy włączają się do akcji

Andrzej Chyra wsparł WOŚP. Posprząta czyjeś mieszkanie

Fani aktora mogą w tym roku wylicytować spotkanie z nim. Jednak nie będzie ono zwyczajne - odbędzie się w mieszkaniu zwycięzcy. Co więcej, Chyra zaoferował, że je posprząta.

W tym roku chciałbym, abyście państwo wylicytowali sprzątanie państwa mieszkania. Myślę, że poradzę sobie w każdych warunkach. Więc jeżeli macie państwo na to ochotę, to po prostu proponujcie odpowiednie kwoty - powiedział w nagraniu na stronie rzeczyodserca.pl.
 

Zainteresowani mają jeszcze 17 dni na dołączenie się (zakończenie 31 stycznia, godz. 21:00). Akcja cieszy się sporą popularnością, a cena za spotkanie z aktorem jest stale podbijana.

Andrzej Chyra wsparł WOŚPAndrzej Chyra wsparł WOŚP Screen ze strony www: https://allegro.pl/oferta/sprzatanie-mieszkania-od-andrzeja-chyry-10025165753

Organizatorzy oraz aktor podkreślają, że licytujący powinni pamiętać o sytuacji epidemiologicznej, która może nieco przeszkodzić w spotkaniu. Dlatego czas realizacji jest do 31 grudnia 2021 roku, a warunki zostaną ustalone indywidualnie.

Andrzej ChyraAndrzej Chyra rzadko publikuje zdjęcia syna. Tym razem zrobił wyjątek. Pokazał, jak uczy go jeździć na nartach

WOŚP 2021 - znani wspierają akcję

Oprócz Andrzeja Chyra, do akcji włączyli się także m.in. bracia Collins, którzy wystawili replikę serialowego Walker Texas Ranger Truck czyli Dodge Ram 1500, którą jeździł nią Chuck Norris w serialu "Strażnik Teksasu", Edyta i Cezary Pazurowie, którzy zaproszą zwycięzcę do swojego domu, oraz Aleksander Kwaśniewski. Były prezydent przekazał swój krawat.

Marcin NajmanDlaczego Najman siedzi w domu w niebieskiej kurtce? Zawodnik MMA chce się jej pozbyć