Maciej Rybus powitał na świecie drugie dziecko. Dodał zdjęcie z maluchem oraz zdradził imię. Jest dość rzadkie w show-biznesie

Maciej Rybus pochwalił się, że jego rodzina się powiększyła. Piłkarz reprezentacji Polski dodał na Instagramie zdjęcie z drugim dzieckiem.

Ten rok bardzo dobrze zaczął się dla Macieja Rybusa. Piłkarz, który od kilku lat związany jest z rosyjskim klubem Lokomotiw Moskwa, powitał na świecie drugie dziecko. Tym samym ich pierwszy syn, Robert, który urodził się w 2018 roku, został starszym bratem.

Lana Rybus pokazała intymne zdjęcia z porodówkiŻona Macieja Rybusa pokazała intymne momenty z porodówki

Maciej Rybus powitał na świecie drugie dziecko

Pomocnik, który gra także na pozycji obrońcy, pochwalił się radosną nowiną na Instagramie. Opublikował zdjęcie ze szpitala, na którym pozuje z dzieckiem. Przy okazji zdradził jego płeć oraz imię.

Adrianek dołączył do naszej rodziny. Mama i dziecko czują się dobrze - poinformował szczęśliwy.
 

Nie da się ukryć, że Adrian jest dość niespotykanym męskim imieniem w polskim show-biznesie. W ostatnim czasie nasze gwiazdy najczęściej witały na świecie Henryków (Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oraz Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan), pojawił się także Jakub (Agnieszka Radwańska i Dawid Celt). Ostatnio rodziło się mniej dziewczynek. Rodzicami Laury zostali Anna i Robert Lewandowscy, a Neny - Lara Gessler i Piotr Szeląg.

Serdecznie gratulujemy i witamy na świecie!

Anna LewandowskaAnna Lewandowska tłumaczy się ze swojej wpadki na gali? "Pracuję nad tym"

Maciej Rybus - ślub

Piłkarz poślubił piękną Rosjankę Lanę 18 marca 2018 roku. Zorganizowali dwie ceremonie - jedną w ojczyźnie panny młodej, drugą w Polsce. Wybranka piłkarza zachwycała strojami. Podczas zaślubin w Rosji miała na sobie typową dla swojego pochodzenia zdobną szatę, później jednak przebrała się w koronkową suknię o fasonie syreny. W kraju męża zjawiła się za to w długiej białej kreacji z falbanami, która wyeksponowała dekolt oraz ramiona.

Zobacz wideo Robert Lewandowski z córką