Filip Bobek wrzucił zdjęcie sprzed lat. Miał krótką i krzywo wyciętą grzywkę oraz włosy do ramion. Trudno go rozpoznać

Filip Bobek opublikował na InstaStories fotografię sprzed lat. Jest na niej nastolatkiem, ale w opisie żartuje: Jakie siedem lat temu.

Filipa Bobka wzięło na wspominki. Aktor, którego obecnie możemy podziwiać w drugim sezonie serialu "BrzydUla" postanowił pokazać fanom, jak wyglądał lata temu jako nastolatek. Na InstaStories opublikował archiwalną fotografię.

Filip Bobek, Julia KamińskaFilip Bobek uczcił urodziny Julii Kamińskiej. W żartobliwy sposób wykorzystał jej nagranie z planu

Zobacz wideo Filip Bobek o relacji z Małgosią Sochą i zagrożeniu koronawirusem: "Mam nadzieję, że niedługo się spotkamy"

Zobacz także: "Brzydula" wróciła po 12 latach na antenę. Zobacz, jak zmienili się główni aktorzy. Niektórzy są nie do poznania

Filip Bobek na zdjęciu sprzed lat

Aktor jest bardzo aktywny na Instagramie, choć głównie publikuje artystyczne fotografie. Nie znajdziemy na nich członków rodziny Filipa, czy kadrów z jego codzienności. Nie brakuje za to zdjęć miasta czy ujęć z profesjonalnych sesji. Sytuacja inaczej wygląda na IstaStories, gdzie aktor chętnie publikuje "zwykłe" zdjęcia. Tym razem postanowił pokazać fanom, jak wyglądał jako nastolatek.

O kurczę... coś takiego mi wyskoczyło. Jakieś siedem lat temu - napisał Filip Bobek na zdjęciu.

Na fotografii widać, że zdjęcie po raz pierwszy opublikował dokładnie 10 stycznia 2018 roku, więc w historii Instagrama zapisało się jako "wspomnienie". Oczywiście nie zostało zrobione siedem lat temu, a w opisie Filip Bobek zwyczajnie zażartował. 

Największą uwagę zwraca jednak fryzura aktora - Filip Bobek miał krótką i krzywo wyciętą grzywkę, a do tego dłuższe włosy z tyłu, które zachodziły mu za uszy i sięgały niemal ramion! 

Filip BobekFilip Bobek Instagram/filip_bobek

Niestety, przez to, że archiwalne zdjęcie aktora pojawiło się na InstaStories nie wiemy, co sądzą o nim jego fani. Podejrzewamy jednak, że doceniliby metamorfozę aktora.

Polecamy także: TVN wrzucił do sieci pięć odcinków nowej "BrzydUli". Marek zdradza Ulę, a Violettka jest celebrytką. "Warto było czekać"