Anna Palka z "W11" nie pracuje już w policji. Bohaterka serialu TVN przeszła metamorfozę i chwali się zdjęciami wnuczek

"W11. Wydział śledczy" był jednym z najpopularniejszych paradokumentów emitowanych na antenie TVN-u. Anna Palka wcielała się w rolę jednej z policjantek. Co dziś u niej słychać?

Serial "W-11. Wydział śledczy" był jednym z pierwszych paradokumentów i cieszył się ogromną popularnością. W produkcji TVN grali prawdziwi policjanci, którzy w każdym odcinku rozwiązywali zagadki kryminalne i łapali przestępców. Widzowie uwielbiali głównych bohaterów, a w jedną z nich wcielała się Joanna Czechowska, która dziś jest bardzo aktywna na Instagramie.

Anna Palka z "W11" nie pracuje już w policji. Bohaterka serialu TVN przeszła metamorfozę

Inną policjantką, która zdobyła serca widzów, była Anna Palka. Przez pięć lat służyła w Komendzie Powiatowej Policji w Chrzanowie, a po ukończeniu szkolenia podstawowego w Legionowie pełniła funkcję dzielnicowej. Spełniała się także w sekcji dochodzeniowo-śledczej oraz zespole finansów i zaopatrzenia. Urodzona w Chrzanowie policjantka po zakończeniu kręcenia serialu przeszła na policyjną emeryturę, a swoje ostatnie zawodowe sprawy rozwiązywała dla sekcji kryminalnej. 

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga po raz pierwszy poprowadziły razem "Dzień Dobry TVN"

Po zakończeniu współpracy z policją Anna Palka zdecydowała się na działalność w samorządzie gminy Babice:

Praca w serialu rzeczywiście była emocjonująca i dawała mi wiele radości. Serial zszedł jednak z ekranów i tym samym nie przedłużono nam kontraktów. Do tego, by starować do rady gminy w Babicach namówili mnie znajomi. Już byłam na emeryturze i miałam sporo wolnego czasu. Szczerze mówiąc, nie wierzyłam, że się dostanę, tym bardziej że miałam reprezentować w sołectwie Zagórze inny okręg wyborczy niż ten, w którym mieszkam. Mimo wszystko się udało. Praca w samorządzie zaczyna mnie wciągać. Wdrażam się w problemy ludzi i staram się pomagać je rozwiązywać – powiedziała jakiś czas temu w rozmowie z "Gazetą Krakowską".

Anna Palka jest szczęśliwą żoną górnika, z którym doczekała się córki Karoliny, którą urodziła w wielu 17 lat. Emerytowana policjantka uwielbia chwalić się na Facebooku zdjęciami swoich wnuczek: Wiktorii i Mai.

Zobaczcie, w naszej galerii, jak dzisiaj wygląda Anna Palka. Bardzo się zmieniła?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.