Wróżbita Maciej zbadał datę urodzin Blanki Lipińskiej i zdradził, jaki partner do niej pasuje: Nie lubi ciapciaków

Wróżbita Maciej przyjrzał się Blance Lipińskiej. Na podstawie jej daty urodzenia stwierdził, jaką osobą jest autorka książki "365 dni".

Wróżbita Maciej na podstawie numerologii stwierdził, jaką osobą jest Blanka Lipińska. Zdradził, jakich mężczyzn lubi i co sobie ceni w życiu.

Wróżbita Maciej rozprawia o Blance Lipińskiej

Maciej Skrzątek, znany szerszej publiczności jako wróżbita Maciej, przyjrzał się dacie urodzenia Blanki Lipińskiej. Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów został zapytany o życie miłosno-związkowe autorki i cechy, które musi posiadać jej partner. Trzeba przyznać, że wymysły jasnowidza zaskakują. Wróżbita stwierdził, że Blanka jest osobą na pozór otwartą, jednak w rzeczywistości bardzo zdystansowaną.

Wróżbita Maciej i Małgorzata RozenekWróżbita Maciej przepowiedział przyszłość Henrykowi Majdanowi. Co go czeka w życiu?

Jeżeli urodziła się 22 lipca, to jest bardzo zamkniętą osobą. Znając ją z mediów, można powiedzieć, że jest bardzo otwarta i bardzo bezpośrednia, ale nie musi dotyczyć to kwestii osobistych. Ona jest bardzo dyskretna, lojalna i można jej zaufać, jest taka szczera i konkretna. Jeśli wypowiada się o kimś w mediach, to prywatę trzyma dla siebie, czy może nie chcieć ujawniać wszystkich szczegółów - przyznał wróżbita Maciej w rozmowie z Pomponikiem.

Na pytanie dotyczące relacji miłosnych Lipińskiej, wróżbita stwierdził, że ta niełatwo wchodzi w nowe związki i potrzebuje czasu, by się zakochać.

Nie, ponieważ jest osobą taką zdystansowaną, nie jest ufna wobec mężczyzn, ale jest stała i lojalna. Jeżeli wejdzie w związek, to robi wszystko, aby to utrzymać. Do niej pasuje silny, trudny i charakterny facet. Nie lubi ciapciaków, delikatnych, zniewieściałych facetów, lubi konkretnych - dodaje.

Wróżbita Maciej SkrzątekWróżbita Maciej podzielił się dziwną teorią w sprawie koronawirusa

Na końcu Skrzątek uznał, że Blanka długo dochodzi do siebie po rozstaniu i bardzo cierpi.

Bardzo cierpi, ma wibrację mistrzowską z dnia urodzenia. W numerologii 22 oznacza rozpamiętywanie. Jeżeli się rozstała, to może długo trzymać tę osobę w swoim sercu.

Myślicie, że wróżby Macieja mogą być zasadne w odniesieniu do jej związku z Baronem? Oczywiście podchodzimy do nich z dystansem i nie sądzimy, by miały cokolwiek wspólnego z rzeczywistością.

Zobacz też: Blanka Lipińska wraca z gór i wspomina sylwestrowy czas "pełen miłości". Znów zakochana? "To były piękne dni"

Zobacz wideo Blanka Lipińska odnosi się do hejtu
Więcej o: