Aktor "Tamtych dni, tamtych nocy" wyznał, że jest kanibalem? Wypłynęły jego wiadomości: Potrzebuję twojej krwi

Na Twitterze zawrzało. Do sieci wypłynęły wiadomości, które Armie Hammer rzekomo wysyłał do swojej kochanki. Wyznaje w nich, że jest kanibalem. Była żona jest w szoku. Nie znała go od tej strony.

Armie Hammer kojarzony jest szczególnie za rolę braci Winklevoss w filmie "The Social Network". Aktor pojawił się też w "Plotkarze", "Tamtych dniach, tamtych nocach" i w nowej wersji "Królewny Śnieżki", gdzie wcielił się w rolę księcia Alcotta. Mężczyzna wraz z byłą już małżonką - Elizabeth Chambers odbierani byli do tej pory przez fanów jako pełni klasy. Do sieci wypłynęły jednak wiadomości, które mogą całkowicie zmienić myślenie na temat aktora. W rozmowie z kochanką miał wyznać, że jest kanibalem.

Królowa Elżbieta IIKrólowa Elżbieta II zaliczyła wpadkę na Twitterze. Wpis skasowano, ale my mamy screena

Armie Hammer wyznał, że jest kanibalem?

Od poniedziałku na Twitterze wrze. Pojawiło się mnóstwo tweetów, które sugerują, że Armie Hammer jest kanibalem. Jeden z użytkowników zamieścił zrzuty ekranu, które wyglądają, jakby pochodziły z oficjalnego profilu na Instagramie 34-letniego aktora. Widać na nich wiadomości, które miał kierować do swojej kochanki. Brzmią co najmniej niepokojąco:

Myślę o trzymaniu Twojego serca w mojej dłoni i kontrolowaniu jego bicia.
Jestem w stu procentach kanibalem.
Chciałbym Cię zjeść - pisał.

Naomi Biden, Joe BidenKim jest wnuczka Joe Bidena? Naomi Biden interesuje się polityką i jest aktywna w mediach społecznościowych

Słowa te można by nawet obrócić w żart pomiędzy kochankami, gdyby nie to, że na tym ta historia się nie kończy. Gwiazdor w jednej z wiadomości zapytał wręcz, czy odbiorca zgodzi się na podpisanie umowy poufności, która w legalny sposób miałaby pozostawić rzeczy dziejące się między nimi jako sekret. Zapewnił, że jeśli kochanka ją podpisze - on zaufa jej jeszcze bardziej. 

Armie Hammer jest kanibalem? Wypłynęły dziwne wiadomościArmie Hammer jest kanibalem? Wypłynęły dziwne wiadomości Screen Twitter: @tevinauguste

Co prawda pojawiają się spekulacje, że zrzuty ekranu mogą być sfałszowane, ale sam gwiazdor jeszcze oficjalnie nie wypowiedział się w sprawie. Przerażającą teorię opisują też doniesienia "Daily Mail", w którym czytamy, że była żona aktora - Elizabeth Chambers - jest zszokowana, ale wierzy w "mroczną stronę" Hammera. Podobno po opublikowaniu prywatnych wiadomości od Hammera w sieci odezwało się do niej kilka jego byłych kochanek. Potwierdzały one niepokojące upodobania aktora, skłonności do przemocy,  opowiadały o swoich doświadczeniach i nietypowych czynnościach podczas stosunku. Między nim a kochankami miało dochodzić do aktów przemocy, a nawet gwałtów. Jedna z kobiet po spotkaniu z aktorem przeżyła taką traumę i była na tyle przerażona, że musiała udać się na terapię.

Zaznaczmy jednak jeszcze raz - nikt nie udowodnił prawdziwości wiadomości, które Armie Hammer miałby wysyłać do niezidentyfikowanej kobiety. W dzisiejszych czasach sfabrykowanie takiej rzeczy w jakimkolwiek programie graficznym jest prostsze, niż mogłoby się wydawać. Warto też dodać, że "wierząca w mroczną stronę Hammera" jego była żona i on sam nie rozstali się w przyjaźni. Nie podali nigdy oficjalnego powodu rozpadu 10-letniego związku, jednak w kuluarach Hollywood mówiło się o licznych romansach aktora, o których Elizabeth Chambers dowiedziała się dość nagle. Dodatkowo dopóki tego typu fantazje pozostają w granicach fantazji... to tak naprawdę nic się nie wydarzyło.

Jaka jest prawda o Armiem Hammerze? Dowiemy się dopiero, kiedy on sam zabierze głos, albo kiedy pojawią się oficjalne oskarżenia w jego stronę.

Książę William, księżna KateKsiążę William miał koronawirusa. Media już wiedzą, czemu trzymał to w tajemnicy

Zobacz wideo Amerykańska policja pokazuje, jak w miejscowości Lawrenceville pokojowo udało się zawrócić prostestujący tłum [Źródło: Gwinnett Sheriff's Office]
Więcej o: