Anna Kalczyńska pojawiła się z mamą na okładce "Vivy!". To znana aktorka. Nie chciała, żeby córka szła w jej ślady

W najnowszym numerze "Vivy!" pojawi się szczery, wspólny wywiad Anny Kalczyńskiej i jej mamy, którą jest Halina Rowicka. Panie wspominały dawne czasy i pozowały do sesji zdjęciowej.

Anna Kalczyńska często dzieli się na Instagramie życiem prywatnym. Tym razem dziennikarka TVN-u zdecydowała się udzielić dłuższego wywiadu. Rozmowa była szczególna i sentymentalna. Czasy dzieciństwa Kalczyńska powspominała razem z mamą. Mało kto zdaje sobie sprawę, że jest nią znana aktorka filmowa i telewizyjna. Co zdradziły panie w rozmowie z magazynem "Viva!"?

Zobacz wideo Anna Kalczyńska razem z siostrą tańczy na plaży

Anna Kalczyńska i Halina Rowicka razem na okładce "Vivy!". Tak mama i córka wspominają dzieciństwo dziennikarki

Kalczyńska wychowywała się w artystycznej rodzinie. Zarówno ojciec, jak i mama Anny są aktorami. Rodzice bardzo chcieli, aby Kalczyńska poszła w przyszłości inną drogą. Dorastanie i obserwacja znajomych aktorów filmowych i teatralnych były czymś niezwykłym. Pani Halina z sentymentem wspomina tamte czasy, kiedy życie wydawało się o wiele prostsze.

Małgorzata Socha z mamąMałgorzata Socha pozuje z mamą. Ślotała nie może wyjść z podziwu. "Jak siostra". Ma rację

Mieszkaliśmy przy Łowickiej, niedaleko telewizji, więc miałam blisko do pracy. Po próbach w teatrze jechało się na próby do telewizji i nagrania. Często bardzo wielu kolegów lądowało potem u nas. I wszystko wydawało się takie proste - wspomina Rowicka.

Mimo obycia wśród aktorów dorastająca Kalczyńska postanowiła pójść w zupełnie innym kierunku. Choć po rodzicach Anna zyskała wiele wspaniałych cech i przejęła ich zainteresowania, zdecydowała się nie na dziennikarstwo.

 

Anna Kalczyńska szczerze o relacji z mamą

Kalczyńska zapytana o relacje rodziców z jej pierwszymi miłościami oraz znajomymi stwierdziła, że zarówno mama, jak i tata zawsze mieli dobry kontakt z młodzieżą, dodając, że Pani Halina ma młodą duszę.

Ja też jestem bardzo blisko z przyjaciółmi Ani. Spędzam z nimi część wakacji, jeżdżę z nimi na nartach - dodaje Rowicka.

Dzięki takiemu podejściu Anna cały czas ma z mamą doskonały kontakt. To bardzo bliska relacja, oparta na miłości, zaufaniu i wspólnych wartościach. Kalczyńska podkreśla, że zawsze podziwia siłę mamy i wie, że to właśnie po niej jest siłaczką i ze wszystkim sobie poradzi. 

Michał Szpak pokazał zdjęcie z nieżyjącą już mamąMichał Szpak pokazał zdjęcie z dzieciństwa z mamą. "Wydaje mi się, że ona nadal tam jest"

Pamiętam, jak kiedyś dostałam ofertę dodatkowej pracy i myślałam, by ją odrzucić, bo przecież sobie nie poradzę: telewizja, nowy projekt, a przecież dom, rodzina. A mama mówi: „To oczywiste, że sobie poradzisz. Dasz radę, wszystko się poukłada” - czytamy w "Vivie!".

Tak świetne relacje z rodzicem są godne podziwu. Więź Anny z Haliną to prawdziwy skarb.

Więcej o: