Joanna Jabłczyńska została blondynką. Przeszła ogromną metamorfozę. Efekt? Petarda! Fani nie mogli jej rozpoznać

Joanna Jabłczyńska zdecydowała się na odważny krok i pokazała się fanom w blond włosach. Nowy wizerunek aktorki poruszył jej instagramowych obserwujących. Niektórzy twierdzili, że wygląda jak postać z komiksu.

Joanna Jabłczyńska należy do grona gwiazd, które uwielbiają dzielić się w sieci zdjęciami dokumentującymi ich życie prywatne. Aktorka chętnie pokazuje na swoim instagramowym profilu fotografie z dzieciństwa oraz wstawia zdjęcia ze spacerów ze swoim ukochanym psem. Rola Marty w "Na Wspólnej" zapewniła Jabłczyńskiej ogromną popularność - jej profil obserwuje już ponad 90 tysięcy internautów. Joanna znana jest także z poczucia humoru, które sprawia, że uwielbia zaskakiwać swoich obserwujących.

Joanna JabłczyńskaJoanna Jabłczyńska śpiewa i tańczy na filmiku sprzed ponad 20 lat

Joanna Jabłczyńska przeszła metamorfozę. Została blondynką. Fani jej nie poznają

Aktorka tym razem postanowiła zaprezentować fanom swój nowy look. 35-latka od lat nosi ciemne długie włosy, jednak tym razem zaszalała. Włożyła blond perukę i zapozowała w niej do selfie w lustrze:

Zmiany, zmiany, zmiany... - napisała przy zdjęciu, na którym przypomina amerykańską piosenkarkę Się.
 

Fani mieli mieszane uczucia co do metamorfozy Jabłczyńskiej. Niektórzy zauważyli, że w peruce wygląda jak postać z komiksu i trudno ją rozpoznać:

Na szczęście to peruka. Blond absolutnie nie!
Nie poznałem pani.
Jak postać z japońskich komiksów.
Zobacz wideo Joanna Jabłczyńska zachęca do treningu z wykorzystaniem Space Strech

Z kolejnego instagramowego postu dowiadujemy się, że nowy look Joanny został wykreowany na potrzeby aktorskiego wyzwania na planie serialu "Na Wspólnej". Na co dzień aktorka najczęściej nosi rozpuszczone włosy, a podczas aktywności fizycznej związuje je w kitkę. Niekiedy decyduje się na lekkie fale, a na Instagramie pokazywała się fanom także w prostych włosach.

 

Joanna JabłczyńskaJoanna Jabłczyńska w kraciastej kreacji. Sukienka z odkrytym ramieniem zrobiła robotę

Zobaczcie jej niesamowitą przemianę. Waszym zdaniem pasuje jej aż tak jasny kolor?

Więcej o: