Światowej sławy aktorka po raz pierwszy opublikowała zdjęcie z synem i potwierdziła plotki. Zdradziła imię dziecka

12 stycznia na Instagramie Emmy Roberts pojawiło się wyjątkowe zdjęcie. Światowej sławy aktorka opublikowała pierwsze ujęcie z synem. Wiemy już, jak go nazwała.

Pod koniec zeszłego roku media poinformowały świat o radosnej nowinie - Emma Roberts została mamą! Aktorka przez długi czas milczała, najpierw ws. stanu błogosławionego, a później ws. narodzin potomka. Dwa tygodnie po przyjściu na świat syna, zdecydowała się opublikować z nim pierwsze zdjęcia. Fani są zachwyceni, bo gwiazda zdradziła także, jak nazwała swoją pociechę.

Emma Roberts jest w ciążyEmma Roberts na pierwszej w historii ciążowej okładce "Cosmopolitan". Gwiazda "Randek od święta" kwitnie!

Emma Roberts po raz pierwszy potwierdziła narodziny syna. Przy okazji pokazała zdjęcie z Rhodesem Robertem w roli głównej

Emma Roberts jako światowej sławy gwiazda zdaje sobie sprawę, że stale jest na świeczniku i może liczyć na nieustanne zainteresowanie mediów, które niebywale wzrosło w okresie przedświątecznym, ponieważ zagrała główną rolę w filmie "Randki od święta". Mimo wszystko aktorce udało się przez długi czas ukrywać ciążę, a ostatecznie nawet narodziny syna. Potomek krewnej Julii Roberts przyszedł na świat w drugiej połowie grudnia, jednak świat dowiedział się o wszystkim pod koniec roku. Dopiero 12 stycznia Emma przedstawiła fanom syna.

Dziękuję 2020 za jedno dobro. Nasze jasne światło - Rhodes Robert Hedlund!
 

Internauci nie szczędzili miłych słów.

Jejku, jacy śliczni!
Pięknie wyglądacie, gratulacje! 
Już nie mogę się doczekać, aż pokażesz więcej zdjęć Rhodesa!

Swoje trzy grosze dorzucili także znani koledzy Emmy. Z gratulacjami pospieszyli m.in.: Hilary Duff, Reese Witherspoon, Taylor Lautner, Lily Aldridge, Ashley Tisdale oraz Jessica Capshaw. Cóż, świeżo upieczonej mamie i jej synkowi życzymy dużo zdrowia oraz czekamy na nowe zdjęcia malucha.