Książę Harry totalnie zmienił fryzurę. Zapuścił włosy i nosi kucyk

W "The Late Late Show" aktor Rob Lowe wspomniał o tym, że były książę Sussex zmienił fryzurę. Dodał, że widział go noszącego kucyk.

Minął blisko rok odkąd Meghan Markle i książę Harry na dobre porzucili życie na królewskim dworze. Od tamtej pory para mieszka w Stanach Zjednoczonych, z dala od zgiełku i medialnego szumu. Małżeństwo postanowiło na stałe osiąść w Santa Barbara, gdzie zakupili okazałą posiadłość za równie pokaźną sumę kilku milionów dolarów. Meghan Markle i książę Harry postanowili poświęcić się wychowaniu syna  Archie'go oraz pracy zarobkowej. W tym celu utworzyli podcast na Spotify, w którym opowiadali już między innymi o szczegółach swojego ślubu. 

Meghan Markle i książę HarryMeghan Markle nie chce już brytyjskiego obywatelstwa. "Nie planuje powrotu"

Wraz ze zmianą miejsca zamieszkania, zmieniły się również nawyki dotyczące ubioru i wyglądu. Dotychczas, podobnie jak wszyscy członkowie rodziny królewskiej, musieli dostosowywać się do surowych wytycznych królowej Elżbiety II. Zdarzało się, że Meghan Markle krytykowana była za złamanie królewskiej etykiety za sprawą nieodpowiedniego stroju. Nowy styl życia wiąże się ze zmianami, także tymi dotyczącymi wyglądu. 

Królowa Elżbieta II, książę Harry, Meghan MarkleKrólowa Elżbieta II zaprosiła Meghan i Harry'ego na swoje 95. urodziny

Ostatnio w "The Late Late Show" aktor Rob Lowe wspomniał, że widział księcia Harry'ego przejeżdżającego w okolicy samochodem. Mieszkają oni bowiem w tej samej zamożnej dzielnicy, w której swoje posiadłości mają także inne gwiazdy Hollywood, takie jak Orlando Bloom czy Katy Perry. Rob Lowe wyznał, jak bardzo zmienił się książę Sussex.

Zobacz wideo Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?
Harry jest bardzo samotny. Można go zobaczyć tak często, jak potwora z Loch Ness i w końcu go zobaczyłem! Widziałem go, jak prowadził samochód. To trwało chwilę. […] Wyglądało na to, że ma na głowie kucyk. Wydawało mi się, że jego włosy są teraz naprawdę długie i były mocno ściągnięte do tyłu. Wydaje mi się, że to był kucyk - skomentował Rob Lowe w rozmowie w "The Late Late Show" 
 

Mamy nadzieję, że nowe zdjęcia Harry'ego już niedługo trafią do sieci i zobaczymy, jak wygląda w nowej fryzurze.