Gigi Hadid zabrała córeczkę do butiku Prada w Nowym Jorku. Modelka postawiła na sportową stylizację. Młoda mama wygląda świetnie!

Gigi Hadid wyruszyła z córką na zakupy, by sprawić prezent urodzinowy swojej mamie. Urocze?

Gigi Hadid jest jedną z najpopularniejszych modelek na świecie. Prezentowała na wybiegach kreacje stworzone przez topowe domy mody, takie jak Versace, Chanel, Balenciaga, Moschino czy Victoria's Secret. Kiedy będąca u szczytu kariery modelka ogłosiła, że jest w ciąży - jej fani długo nie mogli w to uwierzyć. Przekonały ich dopiero fotografie ciążowego brzuszka. Jedno z nich, które opublikowała siostra Gigi, Bella, szczególnie przypadło internautom do gustu.

ZOBACZ TEŻ: Bella Hadid pozuje z ciężarną siostrą, trzymając się za brzuch. Fani zachwyceni. "Najpiękniejsze aniołki na świecie"

Złośliwi przepowiadali, że ciąża zakończy karierę Gigi w modelingu. Tak się jednak nie stało. Modelka zakończyła urlop macierzyński po zaledwie trzech miesiącach i wróciła w pełni sił do pracy. 

CZYTAJ TEŻ: To koniec urlopu macierzyńskiego Gigi Hadid. Modelka wraca do pracy niespełna trzy miesiące po porodzie

Gigi Hadid zabrała córkę na zakupy. Szukały prezentu "dla babci"

Matka Gigi, Yolanda Hadid, 11 stycznia skończyła 57 lat. Tuż przed rozpoczęciem przyjęcia urodzinowego modelka została przyłapana na ulicach Nowego Jorku. Okazało się, że Gigi zabrała córkę na zakupy, podczas których szukała prezentu urodzinowego dla swojej mamy. Ostateczny wybór padł na butik marki Prada, w którym Hadid spędziła trochę czasu. 

Uwagę przyciągała stylizacja Gigi. Świeżo upieczona mama miała na sobie legginsy i czarną puchową kurtkę, które zestawiła z neonowymi sportowymi butami. Twarz zakrywała czarną maseczką i okularami przeciwsłonecznymi. 

Stylowa?

Więcej o: