Adam Sztaba świętuje piąte urodziny syna. Pokazał niepublikowane dotąd zdjęcia małego Leopolda. Chłopiec już kocha muzykę

Syn Adama Sztaby skończył już pięć lat. Z tej okazji dumny tata pochwalił się serią niepublikowanych dotąd zdjęć swojej pociechy.

Adam Sztaba przez wiele lat związany był ze znaną dekoratorką wnętrz - Dorotą Szelągowską. Niestety związek pary nie przetrwał próby czasu, co poskutkowało kilka lat temu rozwodem. Niedługo później muzyk znalazł szczęście u boku Agnieszki Dranikowskiej, z którą również wylądował na ślubnym kobiercu. Owocem ich miłości jest syn Leopold, który przyszedł na świat dokładnie 11 stycznia 2016 roku. Niedawno syn dyrygenta skończył pięć lat, czym dumny tata pochwalił się na Instagramie. Nie zabrakło życzeń, a także wielu rodzinnych zdjęć.

Adam Sztaba z żonąAdam Sztaba pojawił się z żoną na salonach. Agnieszka bardzo rzadko mu towarzyszy

Adam Sztaba świętuje piąte urodziny syna. Pokazał wiele zdjęć 

Adam Sztaba rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, jednak zdarza mu się od czasu do czasu pochwalić rodzinnymi zdjęciami na Instagramie. Tak było i tym razem, a to w związku z piątymi urodzinami jego syna Leopolda. Muzyk pochwalił się serią niepublikowanych dotąd zdjęć, a także złożył dziecku życzenia.

Drobna konwersacja na poparcie, że mój syn ma słuch. - Czy tata jest zakochany w swoim synku? - Powiedziałeś Zakopane? Synku drogi, w pięć lat można się przyzwyczaić, że jesteś. Na razie idzie mi opornie - czytamy pod najnowszym postem muzyka.
 

Internauci nie zawiedli i w komentarzach zostawili całą masę urodzinowych życzeń pod adresem małego Leopolda. My oczywiście się do nich przyłączmy i również życzymy wszystkiego, co najlepsze! Więcej zdjęć syna Adama Sztaby zobaczycie w naszej galerii. 

ZOBACZ TEŻ: Barbara Kurdej-Szatan narzeka na reakcje na jej niestosowne zdjęcie. Pocieszają ją znane koleżanki. Koroniewska: Ludzi dobrej woli jest więcej

Zobacz wideo Dorota Szelągowska wyśmiała internautów "posądzających ją o odwagę i dystans": Ludzie, czy wy powariowaliście?
Więcej o: