Teresa Lipowska odchodzi z "M jak mi這嗆"? Aktorka zabra豉 g這s w sprawie

Teresa Lipowska od przesz這 20 lat wciela si w posta Barbary Mostowiak w "M jak mi這嗆" i nie zamierza rezygnowa z tej roli. W豉郾ie rozwia豉 wszelkie w徠pliwo軼i.

Mimo że "M jak miłość" emitowane jest na antenie telewizyjnej dwójki od niespełna 21 lat, serial nadal wiedzie prym, biorąc pod uwagę wyniki oglądalności. Perypetie rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół śledzi tygodniowo ok. 5 mln osób, co skutkuje tym, że scenarzyści starają się mocno rozbudowywać wątki nowych bohaterów. O ciekawe przygody swojej postaci upomina się również Teresa Lipowska, która po raz kolejny zaprzeczyła, jakoby planowała opuścić produkcję i przejść w pełni na emeryturę.

Teresa Lipowska wspomina pierwsze małżeństwoTeresa Lipowska opowiedziała o koszmarze pierwszego małżeństwa

Teresa Lipowska o przyszłości Barbary Mostowiak w "M jak miłość"

W mediach co jakiś czas pojawiają się plotki na temat odejścia niektórych aktorów z "M jak miłość". Informatorzy tłumaczą, że wiele gwiazd jest przytłoczonych faktem, że przypina się im łatkę jednego bohatera. Świadomość tego ma Teresa Lipowska, która mimo wszystko zaprzecza, jakoby planowała zrezygnować z pracy na planie dwójkowego hitu.

Wcześniej zagrałam wiele ról teatralnych, którymi mogłam się naprawdę pochwalić, i nie zostało to w ogóle zauważone - mówiła w rozmowie z "Rzeczpospolitą".
Nie znoszę plotek na mój temat, kiedy ni stąd ni zowąd, ktoś pisze, że odchodzę z serialu. Nie wiem, skąd się biorą takie rzeczy. Idę na urlop, a w gazecie piszą, że już nie wrócę na plan. Gdy zechcę odejść, sama o tym powiem. Myślę, że nigdy tego nie usłyszycie - oznajmiła z kolei aktorka w wywiadzie z magazynem"Kurier TV".

Lipowska dodaje, że mimo iż zdaje sobie sprawę, że produkcja stawia na nowe twarze i młodych aktorów, wierzy, że wątek jej postaci nadal będzie ciekawy i rola nestorki nie będzie sprowadzać się jedynie do pieczenia słynnej w Grabinie szarlotki.

Chciałabym mieć jakiś aktywny wątek. Zresztą teraz wszedł takowy z Józefem Modrym. Barbara zaczyna być bardziej aktywna. Nie tylko w kontaktach z rodziną, ale i w stosunku do znajomych i przyjaciół. Nie chcę, żeby jej rola to było tylko gotowanie, sprzątanie i dbanie o to, by upiec dobrą szarlotkę czy zrobić dobre pierogi. Chciałabym, żeby życie stawiało przed nią jakieś problemy, które mogłyby mnie poruszyć.

Wierni fani serialu z pewnością będą zachwyceni tymi informacjami. W końcu widzowie mocno przeżyli odejście Lucjana (Witold Pyrkosz zmarł 22 kwietnia 2017 roku), który podobnie jak Lipowska, był główną twarzą serialu. Aktorka często w wywiadach wraca wspomnieniami do dni, kiedy spotykała się na planie z serialowym mężem. Zobaczcie, co mówiła Plotkowi w zeszłym roku na gali rozdania Telekamer Tele Tygodnia.

Zobacz wideo Teresa Lipowska pojawiła się na Telekamerach. Zapytaliśmy ją o Witolda Pyrkosza
Wi璚ej o: