Radosław Majdan zgolił zarost. Rozenek komentuje zmianę: Jak Ty wyglądasz?! Przestraszyłam się!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wypoczywają w Meksyku. Nie obyło się jednak bez "małej afery" z udziałem małżonków. Tym razem poszło o metamorfozę "Pysiuli".

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w weekend wybrali się do Meksyku. Obecnie przebywają w ekskluzywnym kurorcie w Tulum, a swoje aktywności na wczasach chętnie relacjonują na kontach na Instagramie. Ostatnio "Perfekcyjna" pochwaliła się metamorfozą byłego piłkarza - nie była zachwycona.

Radosław Majdan zdecydował się na metamorfozę

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek przebywają obecnie w Meksyku. Już podczas podróży pojawiły się problemy związane z tym, że para przez przypadek nadała jako bagaż siedzisko małego Henryka, w związku z czym przez dwanaście godzin podróży rodzice musieli trzymać chłopca na kolanach. Wygląda jednak na to, że od tego momentu wszystko przebiega pomyślnie, bowiem nie widzieliśmy na Instagramie pary wieści o kolejnych niefortunnych sytuacjach.

Może poza jedną, podczas której Gosia stwierdziła, że jest przerażona. Chodziło o zachowanie Radka. Mężczyzna zdecydował się na małą zmianę w swoim wyglądzie, o czym poinformował żonę już po fakcie. Gdyby nie to, z pewnością zapobiegawcza Rozenek przemówiłaby mężowi do rozsądku.

Kochanie, pokaż co zrobiłeś ze swoim zarostem. To zobaczycie na jego Instagramie. Więc jeśli chcecie zobaczyć, co sobie Radosław zrobił na twarzy, to zapraszam tam - zapowiedziała na swoim Instagramie Gosia.

Małgorzata Rozenek krytykuje metamorfozę Majdana

Faktycznie, na koncie Radosława Majdana pojawiło się nagranie, na którym prezentuje się on w nowym wydaniu. Zdecydował się na zgolenie brody i pozostawił - jak sam mówił - meksykański wąs.

Na pewno się martwiliście, co się ze mną dzieje i bardzo was przepraszam, że tak długo się nie odzywałem, ale wyjechaliśmy z kraju. Jako że jest teraz bardzo zła pogoda, to nie wypada tutaj epatować krajem, w którym jestem, natomiast ten wąs pomoże wam rozstrzygnąć tę zagadkę. 
Zobacz wideo Radosław Majdan zgolił zarost

"Perfekcyjna" nie mogła powstrzymać się od komentarza i wprost powiedziała, że nie jest zachwycona metamorfozą męża.

Dodaj, że twojej żonie się bardzo nie podoba i przestraszyła się, jak cię zobaczyła. Jezu, jak Ty wyglądasz - wtrąciła Rozenek.

Nie obyło się też bez "małej afery".

Mamy małą aferę w domu . Z jednej strony czego się nie robi żeby się zintegrować z otoczeniem - tłumaczył Radosław.

Na szczęście historia zakończyła się dobrze - Radek szybko zgolił wąsa i dłużej nie narażał się na kąśliwe komentarze ze strony Małgorzaty.

Bogu dzięki mój mąż zgolił meksykańskiego wąsa. Pysiuniu, powiem ci tak, że wśród moich followersów to się nie spodobało. 

Faktycznie Radek tak źle wyglądał z meksykańskim wąsem?

Zobacz też: Radosław Majdan wyszydzony przez internautkę: Dziadek Radek. Ustawił ją szybko. Chyba wziął lekcje u Małgorzaty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.