Agnieszka Kaczorowska dodała zdjęcie w szerokiej koszuli, posypały się gratulacje. Tancerka odniosła się do plotek o ciąży

Agnieszka Kaczorowska opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie, do którego zapozowała w obszernej koszuli. Pod postem posypały się gratulacje od fanów. Wielu z nich uważa, że tancerka jest w ciąży. Odniosła się do tego.

Agnieszka Kaczorowska w ostatnim czasie znacznie ograniczyła swoją aktywność w mediach społecznościowych, co szczególnie zaniepokoiło jej fanów. Aktorka wytłumaczyła jednak, iż jest to chwilowy przestój i wkrótce powróci do regularnego publikowania postów na Instagramie. Tak też się stało, a na profilu tancerki pojawiło się zdjęcie, które mocno zaintrygowało internautów. Agnieszka Kaczorowska zapozowała do niego w białej, obszernej koszuli.

Światłoczuła. Czy was też radują każde promyki słońca? - napisała aktorka. 

Pod postem pojawiło się wiele pełnych entuzjazmu komentarzy. Internauci niemalże natychmiast zareagowali, gratulując aktorce... ciąży. Niektórzy fani w niewyprasowanej koszuli dopatrywali się kształtu ciążowego brzuszka. 

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska wspomina ślub, rozpływając się nad niepublikowanymi zdjęciami w białej sukni

Oj coś tam prześwituje przez koszulę, tak jakby powiększony brzuszek.
Gratulacje.
Chyba już można gratulować? - pisali internauci.

Agnieszka Kaczorowska nie wytrzymała i postanowiła odpowiedzieć na komentarz z gratulacjami od jednego z fanów. Przy okazji nie omieszkała się skomentować spekulacji dotyczących ciąży.

Czego? Słońca to chyba nie należy gratulować.

Po czym dodała:

Osobiście uważam, że gratulowanie ciąży komuś, kto nie powiedział, że w niej jest, jest nie na miejscu z wielu powodów. - napisała Agnieszka Kaczorowska.
 

Agnieszka Kaczorowska w mężem i córką pozuje przy choince. Emilka biega w stroju Mikołaja!Agnieszka Kaczorowska w świątecznym wydaniu pozuje przy choince. Jej córka ma strój Mikołaja!

Część internautów wtórowała aktorce.

Tyle się o tym mówi i uczula ludzi, którzy nie mają wyczucia, a ciągle takie pytania padają... - pisali niektórzy fani. 

Plotki o rzekomej ciąży Agnieszki Kaczorowskiej krążą od dłuższego czasu, jednak sama aktorka stara się je nieustannie dementować.