Iga Świątek żałowała, że nie zrobiła sobie zdjęcia z Beatą Kozidrak. Artystka zareagowała i przygotowała niespodziankę

Iga Świątek po sobotniej Gali Mistrzów Sportu ubolewała, że nie ma zdjęcia z Beatą Kozidrak, która wystąpiła na scenie po ogłoszeniu wyników plebiscytu. Artystka przygotowała więc dla niej prezent.

W sobotę 9 stycznia odbyła się kolejna Gala Mistrzów Sportu. W 86. Plebiscycie "Przeglądu Sportowego" wygrał piłkarz Robert Lewandowski, na drugim miejscu znalazła się tenisistka Iga Świątek. Trzeci był skoczek narciarski Kamil Stoch, w imieniu którego statuetkę odebrała jego żona, Ewa Bilan-Stoch. Jej stylizacja do tej pory jest komentowana, do czego odniosła się w rozmowie z Plotkiem:

Ewa Bilan-StochEwa Bilan-Stoch odpowiedziała na krytykę swojej kreacji z Gali Mistrzów Sportu

Iga Świątek żałuje, że nie ma zdjęcia z Beatą Kozidrak

Iga Świątek nie ukrywała, że jako sportowiec uwielbia wygrywać, jednak z przegraną z Robertem Lewandowskim potrafi się pogodzić. Do tej pory żałowała jednego - i nie chodzi o to, że nie zajęła pierwszego miejsca. Ubolewała, że nie skorzystała z okazji i nie zrobiła sobie zdjęcia z Beatą Kozidrak, która pojawiła się na scenie na koniec gali.

Jedyne, czego żałuję z wczorajszego wieczoru, to tego, że nie mam zdjęcia z Beatą Kozidrak - napisała na Twitterze.

Iga ŚwiątekIga Świątek debiutuje na Gali Mistrzów Sportu w kobaltowej sukni

Jej wpis dotarł także do artystki, która postanowiła to naprawić. Na Instagramie udostępniła zdjęcie, które przerobiono w programie graficznym. Dzięki pomocy grafików panie stoją obok siebie na czerwonym dywanie.

@iga.swiatek spójrz! Jednak mamy wspólne zdjęcie. Pozdrawiam Cię i z całego serca kibicuję! - zwróciła się do tenisistki.
 

Internauci chwalą pomysłowość i zachwycają się prezentem dla Igi:

O wow, ale miły gest.
Wyobraźnia i kreatywne umiejętności nie znają granic! Jak się chce, to się wszystko ma!
Dwie królowe!
Zobacz wideo Warto je wypróbować

Jesteśmy pewni, że niespodzianka na pewno spodobała się Idze Świątek i zajmie ważne miejsce w jej domu.

Więcej o: