Agnieszka Woźniak-Starak zaszczepiła się poza kolejką? Dziennikarka komentuje plotki. Głos zabrała też Ewa Drzyzga

Szczepionkowej afery z celebrytami w roli głównej ciąg dalszy. O przyjęcie preparatu przeciwko COVID-19 poza kolejką została posądzona ostatnio również Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka zajęła stanowisko w tej sprawie i komentuje krążące po sieci plotki.

Królową afery szczepionkowej jest niewątpliwie Krystyna Janda. Do grona celebrytów, którzy zaszczepili się poza kolejką, należą także: Maria Seweryn, Wiktor Zborowski, Radosław Pazura, Anna Cieślak czy Edward Mieszczak. Pojawienie się na tej liście nazwiska dyrektora programowego TVN-u podsyciło plotki o tym, że jego bliscy współpracownicy, do których można zaliczyć między innymi Agnieszkę Woźniak-Starak i Ewę Drzyzgę, również przyjęli dawkę preparatu przeciwko COVID-19. Obie dziennikarki odniosły się do sprawy i za pośrednictwem mediów społecznościowych zdementowały doniesienia, które pojawiły się w sieci. 

Krystyna Janda, Jan NowickiJan Nowicki broni kolegów zaszczepionych poza kolejnością. "Zostali wrobieni przez jakiegoś kretyna"

Agnieszka Woźniak-Starak o szczepieniu poza kolejką

Internetowe pogłoski o szczepieniu poza kolejnością doszły do samych zainteresowanych. Agnieszka Woźniak-Starak po rozmowie z dziennikarką Wirtualnej Polski zareagowała na powielanie nieprawdziwych informacji. Stanowczo zaprzeczyła plotkom. 

Przed chwilą dostałam pytanie od dziennikarki z Wirtualnej Polski, czy to prawda, że zaszczepiłam się przeciwko Covid-19. Ponoć takie komentarze pojawiają się też na różnych portalach. No więc nie - nie zaszczepiłam się poza kolejką. Ale bardzo chętnie się zaszczepię, gdy już przyjdzie moja kolej, czyli zakładam, że to będzie gdzieś za rok. To tyle - mówi na udostępnionym na InstaStories filmiku. 

Edyta Górniak, Kaja Godek, Anna Lewandowska"Biologiczna Bzdura Roku 2020". Poznaliśmy zwycięzcę plebiscytu. Edyta Górniak uplasowała się dość wysoko

Okazuje się, że podobną pogawędkę z dziennikarką WP ma za sobą również Ewa Drzyzga. Współprowadząca "Dzień Dobry TVN" także nie przeszła obojętnie obok podejrzeń o przedterminowe szczepienie. 

 
Kochani, ale mnie chcieli ubrać w aferę... Dzwoni do mnie pani z Wirtualnej Polski i prosi o POTWIERDZENIE, że zostałam zaszczepiona (poza kolejką) na covid-19. Otóż nie zostałam, czekam grzecznie na swoją kolej. A jeśli ktoś twierdzi, że jest inaczej, mija się z prawdą, pewnie szuka sensacji - czytamy w instagramowym poście Ewy. 

Nie dziwi nas nagła reakcja dziennikarek na nieprawdziwe doniesienia. 

Zobacz wideo Kolejność szczepień w Polsce. Komu przysługuje pierwszeństwo?
Więcej o: