Julia Wieniawa cieszy się już z nowego mieszkania. Chwali się stylowymi wnętrzami, ale zdjęcia paparazzo zdradzają więcej

Julia Wieniawa została przyłapana przez paparazzo podczas przeprowadzki. Na zdjęciach widać, jak mieszka młoda gwiazda. Budynek, w którym kupiła apartament robi wrażenie.

Julia Wieniawa niedawno skończyła 22 lata. Młodziutka gwiazda doskonale jednak wie, jak inwestować. Założyła już swoją markę kosmetyczną, później kolejną, tym razem odzieżową. Kapitał lokuje też w nieruchomościach. Celebrytka jakiś czas temu kupiła wszak kolejny apartament. Wartość nieruchomości szacuje się na dwa miliony złotych. Teraz Wieniawa przeprowadziła się do nowych "czterech kątów" i chętnie chwali się zdjęciami, na których pokazuje zakątki apartamentu. 

Zobacz wideo Julia Wieniawa świętuje remont kuchni

Julia Wieniawa, łóżkoWieniawa prezentuje swoje łóżko. Sypialnia robi wrażenie! Cena? Do najwyższych nie należy

Julia Wieniawa w nowym apartamencie

Julia Wieniawa żywo relacjonowała, jak przebiega remont jej wymarzonego lokum. Teraz, kiedy wszystko jest gotowe, chwali się wnętrzami. Ostatnio pokazała, jakie łóżko wybrała do sypialni. Wcześniej zdradziła, jak wygląda kuchnia i garderoba oraz taras pełen drogich i egzotycznych roślin. 

Julia WieniawaJulia Wieniawa pokazała kuchnię i salon ze swojego nowego gniazdka

Teraz Julka chwali się zdjęciami z jasnego i bardzo przestronnego salonu. Widać, że aktorka postawiła na dodatki w ciepłych odcieniach, puchate dywany i poduszki, które również dają poczucie przytulności (zdjęcie w galerii). 

I choć Wieniawa zdradza swoim fanom wiele, to jednak nie pokazała, jak wyglądała sama przeprowadzka i jak prezentuje się budynek, w którym kupiła apartament. A ten robi wrażenie. Możemy podziwiać go dzięki zdjęciom paparazzo, który uchwycił moment przeprowadzki. 

Jak można się domyślać Wieniawa skorzystała z usług firmy przeprowadzkowej. Z rodzicami udała się natomiast taksówką na miejsce, by nadzorować całą sytuację. Fachowcy uwinęli się sprawnie, dlatego Julka już teraz może wypoczywać na nowej kanapie w salonie.