Joanna Brodzik świętuje 48. urodziny. Poznaliśmy ją jako piękną brunetkę. Miała też blond loki. Tak zmieniała się przez lata

Joanna Brodzik 11 stycznia obchodzi 48. urodziny. Z tej okazji przypominamy archiwalne zdjęcia aktorki. Zobaczcie, jak gwiazda zmieniała się przez lata i jak szalała z fryzurami.

Joanna Brodzik nie należy do gwiazd, które lubią dzielić się z fanami swoją prywatnością. Aktorka jest obecna w mediach społecznościowych, ale nie publikuje zbyt wielu prywatnych zdjęć. Teraz z okazji urodzin, zdecydowała się na refleksyjny wpis, który opatrzyła kadrem z profesjonalnej sesji zdjęciowej. 

Pielęgnuj marzenia. W nieznane wejdź. Odważną bądź. Za tajemnicą idź. Wszystkiego najpiękniejszego z okazji urodzin! - czytamy. 
 
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

My natomiast, by celebrować urodziny aktorki, postanowiliśmy powspominać początki jej kariery. Nie każdy wie, ale Brodzik zadebiutowała w telewizji w spektaklu Teatru Telewizji "Przybysz z Narbony" w 1996 roku. Później pojawiła się w takich produkcjach jak: "Klan", "Ogniem i mieczem" czy "Graczykowie". Dużą popularność przyniosła jej rola w "Kasi i Tomku" oraz "Nigdy w życiu". Polacy pokochali ją również za rolę w "Magdzie M.". Ostatnio mogliśmy zobaczyć aktorkę w filmie "Synchronizacja". 

Doda i MandarynaDoda przypomniała swoje stare zdjęcie z Mandaryną. Jak inne wielkie gwiazdy wyglądały kiedyś? Sprawdziliśmy

Joanna Brodzik dziś mniej pojawia się na salonach, ale kilka lat temu była główną bywalczynią ścianek i chętnie pozowała do zdjęć na imprezach show-biznesowych. Na archiwalnych zdjęciach sprzed 17 lat widać, jak się zmieniła. To, co rzuca się w oczy, to metamorfozy jej fryzur. Brodzik nie bała się ostrych cięć, stawiała na śmiałe uczesania - cieszyła się z krótkich brązowych włosów, jak i długich blond loków. Miała grzywkę, stawiała na ciepłe, ale też i chłodne odcienie farb. 

Dziś pozostaje wierna ciepłemu blondowi, w którym prezentuje się doskonale. Widać też, że gwiazda stawa na naturalność, w przeciwieństwie do wielu koleżanek z branży nie nadużywa medycyny estetycznej. Taki wizerunek bardzo jej służy. W galerii znajdziecie wszystkie metamorfozy aktorki.

Więcej o: