Ewa Bilan-Stoch została skrytykowana za stylizację na Gali Mistrzów Sportu. Odpowiedziała z klasą na przytyki [PLOTEK EXCLUSIVE]

Ewa Bilan-Stoch pojawiła się na Gali Mistrzów Sportu w zastępstwie swojego męża, Kamila Stocha. Żona skoczka na tę okazję wybrała suknię, w której przypominała postać z bajki. Chodzi o Elsę z "Krainy Lodu". Nie wszystkim dobór kreacji przypadł do gustu.

W sobotę odbyła się 86. Gala Mistrzów Sportu. Ewa Bilan-Stoch przybyła na uroczyste wręczenie nagród w zastępstwie za męża, który wraz z kadrą uczestniczył w kolejnych zawodach PŚ w Titisee-Neustadt, gdzie w sobotę triumfował.

ZOBACZ TEŻ: Gala Mistrzów Sportu 2021. Żona Kamila Stocha w eleganckim wydaniu. Pozuje na ściance z... "koroną" na głowie

Stylizacja żony skoczka narciarskiego nie wszystkim przypadła do gustu. W ostrych słowach kreację inspirowaną Elsą z "Krainy Lodu" skrytykowała Karolina Domaradzka.

CZYTAJ TEŻ: Karolina Domaradzka ostro o stylizacji Ewy Bilan-Stoch. Przesadziła? "Żart dedykowany mężowi"

Ewa Bilan-Stoch wyjaśniła, skąd czerpała inspirację na swój niecodzienny strój. Okazało się, że spełniła małe marzenie swojego męża.

POLECAMY: Ewa Bilan-Stoch zdradziła, skąd wzięła pomysł na stylizację z Gali Mistrzów Sportu: Mąż troszkę zasugerował

Ewa Bilan-Stoch odpowiedziała na krytykę internautów

Skontaktowaliśmy się z Ewą Bilan-Stoch, aby dowiedzieć się, jak przyjęła krytykę swojej kreacji. Żona Kamila Stocha odpowiedziała z ogromną rozwagą i spokojem:

Bardzo się cieszę, że w dość nudnym pod względem liczby uroczystości, pandemicznym czasie, mogłam rozbawić grono osób i robiąc tak niewiele, poruszyć internet. Mam nadzieję, że nikomu nie sprawiłam przykrości, zakładając to, w czym świetnie się czułam. Tymczasem "korony", które tworzę, sprzedają się jak nigdy wcześniej - mówi w rozmowie z Plotkiem.

Zapytaliśmy Ewę także o to, jak odniesie się do krytyki Karoliny Domaradzkiej. Żona skoczka odpowiedziała z klasą:

Sprawdzając pocztę, nie widzę wiadomości od Pani Karoliny, nie wiem do czego się odnieść.

A Wy co myślicie o kreacji Ewy Bilan-Stoch? Naprawdę było aż tak źle?

Więcej o:
Copyright © Agora SA