Małgorzata Kożuchowska zajrzała do rodzinnego albumu i pokazała zdjęcie z lat 70. "Piękna od małego"

Małgorzata Kożuchowska postanowiła wrócić wspomnieniami do swojego dzieciństwa. Pochwaliła się archiwalnym zdjęciem z tanecznej zabawy.

Małgorzata Kożuchowska coraz śmielej otwiera się w mediach społecznościowych. Ostatnio zapozowała ze swoim synem w eleganckim gabinecie, a także zaprezentowała bardzo przytulny salon. Tym razem postanowiła zajrzeć do rodzinnego albumu i odświeżyć wspomnienia z młodych lat. Na opublikowanej fotografii jest jeszcze małą dziewczynką. Poznalibyście ją?

Katarzyna Warnke pokazała kuchnię. Jest nowoczesna!Katarzyna Warnke prezentuje nowoczesną kuchnię na Instagramie. Fani są pod wrażeniem wnętrz

Zobacz wideo Słyszeliście, jak Kożuchowska śpiewa?

Małgorzata Kożuchowska zajrzała do rodzinnego albumu i pokazała zdjęcie z lat 70.

49-letnia aktorka udostępniła na Instagramie zdjęcie z dzieciństwa. Jak sama zdradziła, zostało ono zrobione jeszcze w latach 70., czyli Kożuchowska miała na nim zaledwie kilka lat. Na fotografii widzimy dziewczynkę, która uczestniczy w zabawnie tanecznej. Prawdopodobnie odbyła się ona w szkole, a rodzice i nauczyciele nad wszystkim pilnie czuwali.

Kożuchowska na zdjęciu ma sukienkę niemal do kolan, a obok lewego ramienia przyczepiony jest kotylion. Ten dodatek wyjątkowo spodobał się internautom.

Karnawał lata 70. Poznajecie? - wspomina.
 

Obserwatorzy nie tylko zachwycali się młodą Kożuchowską, ale także sami wrócili wspomnieniami do dziecięcych lat.

Piękna o małego.
Jak zawsze elegancko od małego.
Pewnie mam podobne zdjęcia z podstawówki. Zabawa w stołówce, na stołach te same kubki, w których piło się mleko. Mamusie siedziały (koniecznie w czapkach) i obserwowały swoje pociechy. Pięknie było.
Kocham to - odpowiedziała Kożuchowska na ostatni komentarz.

Adam Zdrójkowski i Wiktoria GąsiewskaWiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się? Aktor najnowszym postem rozwiał wszelkie wątpliwości

Jakiś czas temu, Małgorzata Kożuchowska wspominała swoje szalone lata studenckie. "Chodziłam od knajpy do knajpy, siadałam przy barze, paliłam i poznawałam ludzi".

Więcej o: