Córka Johna Travolty i Kelly Preston planuje zrobić karierę. Ella Travolta chce zostać aktorką

Córka Johna Travolty i Kelly Preston wyznała, że chce zostać aktorką jak jej rodzice. Ella Travolta miała okazję wystąpić już w dwóch produkcjach. Od zawsze w karierze wspierali ją rodzice.

Ostatni rok był trudny dla rodziny Travoltów. 12 lipca zmarła żona Johna Travolty i matka Elly Travolty - Kelly Preston. To była jedna z najsłynniejszych par w Hollywood, która zarzekała się, że to miłość na całe życie. Niestety trwającą 30 lat sielankę przerwała choroba. Kobieta przegrała dwuletnią walkę z nowotworem. Po śmierci mamy córka i ojciec są dla siebie wsparciem i chętnie dzielą się wspólnym życiem w mediach społecznościowych. 20-letnia dziewczyna wielokrotnie wspominała, że chce iść w ślady rodziców. Zdradziła, jakie wsparcie od nich otrzymała.

John Travolta, Kelly PrestonJohn Travolta opublikował wzruszający wpis z okazji urodzin żony, która niedawno zmarła na raka

Córka Johna Travolty i Kelly Preston planuje zrobić karierę, jak rodzice

Ella Preston przyszła na świat w 2000 roku, a od urodzenia wychowywała się w aktorskiej rodzinie, pełnej wsparcia i miłości. Dziewczyna wielokrotnie wyznała w zagranicznych mediach, że chciałaby zrobić taką karierę, jak jej rodzice aktorzy. 

Odkąd byłam bardzo mała, uwielbiam występować, śpiewać, tańczyć i odgrywać przedstawienia w domu dla rodziny i przyjaciół - mówiła.
 

Olivia Newton-JohnGwiazda "Grease" żyje z wyrokiem śmierci, ma nowotwór czwartego stopnia

Wspomniała też, że jako dziecko przygotowywała spektakle dla całej rodziny. Zaproszeni goście oglądali występy organizowane przez Ellę. Rodzice zdecydowali się zapisać córkę na lekcję aktorstwa. Dzięki temu miała okazję zagrać w dwóch produkcjach. W 2009 roku zagrała w filmie "Stare wygi", a w 2019 roku w "The Poison Rose" wraz z Johnym Travoltą. Mówiła, że obecność taty na planie filmowym dużo dla niej znaczyła. 

Widzieliście którąś z tych produkcji? Jak na ekranie daje sobie radę Ella Preston?

Zobacz wideo John Travolta i Olivia Newton-John znów jako Danny i Sandy
Więcej o: