Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się? Aktor najnowszym postem rozwiał wszelkie wątpliwości

Wokół związku Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej powstało ostatnio sporo plotek. Wiele ygnałów wskazywało na rozstanie. Para do tej pory nie zabierała głosu w sprawie. W końcu Adam Zdrójkowski opublikował nowy post na Instagramie i nie pozostawił żadnych wątpliwości.

Internauci od kilku miesięcy snują spekulacje dotyczące związku Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej. W lutym 2019 roku para zdecydowała się zamieszkać razem. Wraz z końcem zeszłego roku wokół tej relacji zaczęło narastać dużo kontrowersji. Wiktoria i Adam przestali wspólnie pokazywać się w mediach społecznościowych, a internauci podejrzewali rozstanie. Teraz chłopak przerwał milczenie i opublikował ich wspólne zdjęcie.

Wiktoria Gąsiewska, Adam ZdrójkowskiKryzys w związku Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego? [PLOTEK EXCLUSIVE]

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski reagują na plotki o rozstaniu

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski bardzo chętnie dzielili się wspólnym szczęściem w mediach społecznościowych. Fani pary byli przyzwyczajeni do ich częstych, wspólnych zdjęć i relacji na InstaStories, dlatego szybko zaczęli snuć podejrzenia o rzekomym rozstaniu pary, która zaczęła dodawać tych publikacji coraz mniej. Internauci dostrzegli nawet, że młodzi aktorzy przestali siebie nawzajem obserwować na Instagramie.

Małgorzata Rozenek, Radosław MajdanRozenek zabrała rodzinę do Meksyku. Relacjonuje pierwsze chwile. "Już jesteśmy i Henryk przeżył"

Próbowaliśmy się z nimi skontaktować, ale Adam nie odniósł się do sprawy, a menedżerka Wiktorii stwierdziła, że aktorka nie ma zamiaru komentować swojego życia uczuciowego. W sobotę Adam Zdrójkowski opublikował na Instagramie zdjęcie, które rozwiało wszelkie wątpliwości dotyczące relacji pary. Pozuje na nim z Wiktorią podczas zimowej wyprawy. Oboje ubrani są w spodnie dresowe i sportowe kurtki. Wyglądają na naprawdę szczęśliwych.

 

Fani młodych aktorów widocznie poczuli się uspokojeni publikacją.

W końcu wspólne! Urocza parka
Cudownie widzieć was razem - komentowali.

Wy też poczuliście ulgę? 

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska komentuje plotki na temat rozstania ze Zdrójkowskim. „Uważam to za lekką dziecinadę”