Siostra Natalii Siwiec urodziła! Pokazała zdjęcie dziecka. "Piękniejszych trzydziestych urodzin nie można było sobie wyobrazić"

Malwina Siwiec urodziła! Młodsza siostra Natalii Siwiec przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Na Instagramie pochwaliła się uroczym zdjęciem z noworodkiem.

Młodsza siostra Natalii Siwiec, Malwina Siwiec stroni od życia w blasku fleszy, choć kilka razy towarzyszyła znanej siostrze publicznie. Była gościem w programie "Pytanie na śniadanie", uczestniczyła w jej programie "Enjoy the view", czy też kibicowała Natalii na planie "Tańca z gwiazdami". Mimo to nie pojawia się na ściankach i skupia się głównie na swojej karierze, bowiem Malwina Siwiec jest stylistką rzęs i brwi, a także makijażystką. Młodsza o siedem lat siostra Natalii Siwiec jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie relacjonuje kulisy swojej pracy, a także życia prywatnego. Kilka miesięcy temu obwieściła swoim obserwatorom, że spodziewa się pierwszego dziecka. Teraz jest już szczęśliwą mamą, czym również pochwaliła się w sieci.

ZOBACZ TEŻ: Natalia Siwiec pręży się do zdjęć, a w tle mała Mia. Dziewczynka czeka ubrana pod drzwiami. "Mamoooo, ile mam na ciebie czekać"

Siostra Natalii Siwiec urodziła!

Malwina Siwiec urodziła, czym szybko pochwaliła się na Instagramie. Co ciekawe, poród zbiegł się w czasie z trzydziestymi urodzinami świeżo upieczonej mamy.

Dziękuję, że sprawiliście mnie najszczęśliwszą. Żyję dla Was. Piękniejszych trzydziestych urodzin nie można było sobie wyobrazić - napisała na Instagramie.

Malwina SiwiecSiostra Natalii Siwiec zorganizowała baby shower. Były luksusowo. Partner czule całuje brzuch

 

Malwina nie zdradziła jeszcze płci ani imienia dziecka, jednak myślimy, że już niedługo z pewnością to zrobi. Pod postem pojawiło się wiele słów gratulacji, do których oczywiście również się przyłączamy.

ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka na egzotycznych wakacjach z Natalią Siwiec