Małgorzata Kożuchowska z synem w gabinecie. Widzimy go w całości pierwszy raz! Bardzo elegancki i przestronny

Małgorzata Kożuchowska pokazała fanom, jak wygląda jej gabinet. Stylowe wnętrze aktorki posłużyło ostatnio jako miejsce pracy dla jej syna.

Małgorzata Kożuchowska udostępniła na swoim koncie na Instagramie ujęcie zrobione w gabinecie. Aktorka dodała zdjęcie, na którym widać jak w wielkim, czarnym fotelu zasiadł jej syn, który rozwiązywał zadania na platformie edukacyjnej.

Małgorzata Kożuchowska pokazała gabinet

Małgorzata Kożuchowska wrzuciła do sieci ujęcie ze swojego domu - dokładnie chodzi o gabinet, w którym aktorka zapewne spędziła w ciągu ostatnich miesięcy sporo czasu. Trzeba przyznać, że urządziła wnętrze adekwatnie do swojego stylu - bardzo gustownie i elegancko.

Agata Kulesza i Małgorzata KożuchowskaAgata Kulesza chowała Małgorzacie Kożuchowskiej "seksowne buty", by ta nie wychodziła na imprezy

W pomieszczeniu znajduje się duże, brązowe biurko i wyglądający na wygodny, czarny fotel. Całość aktorka uzupełniła pasującymi dodatkami - dekoracyjną lampą i bladoróżowymi zasłonami.

W poście zamieszczonym w sieci przez Kożuchowską widać, jak w ekran komputera wpatruje się jej sześcioletni syn, który akurat w momencie robienia zdjęcia korzystał z pokoju aktorki i edukował się na specjalnie przeznaczonej do tego platformie.

Jak miło, kreatywnie i pożytecznie zaplanować czas wolny dla naszych pociech? Między spacerami, grami w planszówki i wspólnym czytaniem, razem z Jasiem korzystamy z platformy edukacyjnej - podpisała zdjęcie.

Małgorzata Kożuchowska pokazała salon. Jasny i przytulny!Małgorzata Kożuchowska pozuje w przytulnym salonie. Jest bardzo elegancki

 

Widać, że Kożuchowska uwielbia przebywać w tej części domu, bowiem często decyduje się na ujęcie w tym miejscu. Ostatnio gabinet aktorki stanowił tło dla niej samej w eleganckiej stylizacji i "grzecznej" fryzurze, która bardzo przypadła do gustu fanom.

 

Stylowo się urządziła?

Zobacz też: Małgorzata Kożuchowska zmienia wizerunek? Zaczęła od fryzury. Fanki oniemiały: Gośka, wyglądasz jak anioł!

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska pokazała charakteryzację z "Alicji w Krainie Czarów"