Robert Lewandowski po gali zamieścił krótki, ale romantyczny post. "Gdyby to nie było dla niej". Annie nie brakło powodów do wzruszeń

Robert Lewandowski zamieścił na Instagramie zdjęcie z Gali Mistrzów Sportu i podziękował swojej ukochanej żonie za wsparcie. Na romantyczny wpis zareagowało mnóstwo fanów piłkarza.

W sobotę wieczorem odbyła się 86. Gala Mistrzów Sportu. Zdaniem kibiców najlepszym sportowcem ubiegłego roku był Robert Lewandowski. Na podium stanęła też Iga Świątek, a brązowy medal zdobył Kamil Stoch. Piłkarz w przemowie, którą wygłosił po odebraniu nagrody, nawiązał do swojego zmarłego ojca. Podziękował mu i przyznał, że żałuje, iż jego tata nie może celebrować razem z nim sportowych sukcesów. Lewandowski podkreślił także, że najważniejsza jest dla niego rodzina. Słowa rozczuliły obecną na gali Annę Lewandowska, która ocierała zły wzruszenia.

Robert Lewandowski, Anna LewandowskaRobert Lewandowski wygłosił wzruszającą przemowę o tacie

Gala Mistrzów Sportu. Robert Lewandowski wstawił na Instagram zdjęcie z Anną Lewandowską

Anna Lewandowska relacjonowała na swoim InstaStories przygotowania do sobotniej uroczystości - pokazała fanom, jak nad jej wizerunkiem pracuje sztab stylistów. Na Gali Mistrzów Sportu trenerka zadała szyku drapowaną suknią od Dolce&Gabbana, której cena wynosi około 6650 zł. Para sportowców chętnie pozowała na ściance, a jedno z ich wspólnych zdjęć z imprezy pojawiło się na instagramowym profilu Roberta. Fotografię z żoną okrasił romantycznym opisem:

To przepis na sukces. Nie byłoby mnie tu, gdyby to nie było dla niej. Moje największe wsparcie.
Zobacz wideo Reakcja Anny Lewandowskiej na zwycięstwo "Lewego"

Internauci byli zachwyceni i gratulowali Robertowi kolejnego sukcesu. Przyznali także, że piłkarz i trenerka tworzą zgraną parę:

Jesteście najlepsi.
Gratulacje!
Za każdym sukcesem wielkiego mężczyzny stoi wyjątkowa, mądra kobieta.
 

Anna i Robert Lewandowscy tworzą jedną z najbardziej zgranych par polskiego show-biznesu. Zaręczyli się w 2011 roku, a dwa lata później, w czerwcu, stanęli na ślubnym kobiercu. Owocem ich związku są dwie córki, Klara i Laura.

Anna i Robert LewandowscyAnna Lewandowska na Gali Mistrzów Sportu w kreacji od Dolce & Gabbana

My również przyłączamy się do gratulacji internautów.

Więcej o: