Gala Mistrzów Sportu 2021. Żona Kamila Stocha w eleganckim wydaniu. Pozuje na ściance z... "koroną" na głowie

Ewa Bilan-Stoch pojawiła się na Gali Mistrzów Sportu w wymownej stylizacji. Spodziewała się wygranej swojego męża w plebiscycie "Przeglądu Sportowego"?

Kamil Stoch jest nominowany w plebiscycie "Przeglądu Sportowego" na Najlepszego Sportowca Polski 2020 roku. Skoczek narciarski miał szansę, by ponownie zyskać ten tytuł i pokonać wiele innych gwiazd: Roberta Lewandowskiego czy Igę Świątek. Ostatnia wygrana Kamila w Turnieju Czterech Skoczni mogła mocno wpłynąć na wyniki głosowania. Na Gali Mistrzów Sportu pojawiła się żona 33-latka, Ewa Bilan-Stoch. Ukochana skoczka rzadko bywa na ściankach, dlatego jej eleganckie wydanie zostało sprawnie uwiecznione przez fotoreporterów. 

Kamil StochKamil Stoch pozuje z trofeum i rozbawia fanów wpisem po wygranej

Żona Kamila Stocha w "koronie" na głowie

Kamil Stoch wielokrotnie powtarzał, że cieszy się ogromnym wsparciem nie tylko fanów, ale przede wszystkim swojej żony Ewy. Po ostatniej wygranej w Turnieju Czterech Skoczni miała miejsce bardzo rozczulająca sytuacja, kiedy podczas konferencji prasowej Kamil odebrał telefon od swojej ukochanej.

Ewa Bilan-Stoch pojawiła się na Gali Mistrzów Sportu i pełniła bardzo ważną funkcję - była reprezentantką zarówno swojego męża, jak i Dawida Kubackiego, który również nie mógł uczestniczyć w wydarzeniu. Kobieta odebrała dwie statuetki - Kubackiego za zajęcie dziesiątego miejsca oraz Kamila za zdobycie brązu w plebiscycie. 

Anna i Robert LewandowscyAnna Lewandowska na Gali Mistrzów Sportu w kreacji od Dolce & Gabbana

Na tę ważną okazję wybranka skoczka założyła elegancką suknię w jasnym odcieniu błękitu o lekko błyszczącym materiale. Największą uwagę przyciągnęły jednak dodatki i biżuteria Ewy. Srebrne buty oraz torebka zostały przyćmione przez osadzony na głowie kobiety diadem. 

Ewa Bilan-StochEwa Bilan-Stoch Newspix

Ewa Bilan-StochEwa Bilan-Stoch Newspix

Czyżby wymowna stylizacja Ewy Bilan-Stoch miała oznaczać, że żona skoczka sportowego chciała królować na gali i celebrować wygraną męża? 

Więcej o: